Відгуки про нас

22.02.2024  Наталія

Хочу подякувати агенству Прометей і особисто Алочці за проявлений професіоналізм та швидку реакцію на мої побажання з пошуком житла. Ви найкращі. Дякую за допомогу

21.02.2024  Марія

Щиро дякую ріелтору Артему за чітку та злагоджену роботу, за високий професіоналізм в роботі. Розуміння, позитив, легкість в спілкуванні, супровід до останніх акордів. Все чітко, злагоджено, питання вирішуються миттєво!!! Артем виявився дійсно тією людиною, яка справді знаходиться на своєму місці, дуже добре орієнтується у всіх питаннях.З певненість та вдячністю рекомендую Артема та АН «Прометей». Дякую за чудово пророблену роботу.

21.02.2024  Марія

Хочу подякувати ріелтору Артему за прекрасну роботу. Приємно вражена, все чітко, злагоджено, питання вирішуються миттєво. Дякую за розуміння та позитив, легкість у спілкуванні та вирішені усіх питань. Безумовно високий професіоналізм та супровід до останніх акордів.Якщо шукаєте справжнього професіонала, відповідальну людину, яка допоможе знайти житло для вас та вашої родин, то РЕКОМЕНДУЮ Артема та АН «Прометей».

19.02.2024  Аліна

Вдруге звертаюсь за допомогою у сфері нерухомості та вдруге висловлюю слова вдячності Каті Білоус та вперше Олександру Щербацькому. Це професіонали з великої літери, які проявили високий професіоналізм, супроводжували та допомагали у підготовці необхідних документів для укладання угоди. Будинок продано! Сторони залишись задоволені і це головне! Бажаю вдячних вам клієнтів!

18.02.2024  Андрій

Усім доброго дня,хочу подякувати агенству 'Прометей' та власне Олександру Данелець за оперативний підбір нерухомості в бажаному ЖК.

17.02.2024  Артемій

Щиро вдячні Юлії Стадник за допомогу в продажі квартири. Чесність, відповідальність, доброзичливість, щира емпатія і розуміння ринку - саме ті риси, які притаманні їй як високопрофесійному ріелтору!

16.02.2024  Ігор

Щира подяка агенству за допомогу. Швидко, якісно, професійно. Особлива подяка Олі Домбровській.

16.02.2024  Дмитро

Хочу залишити свою подяку рієлтору Любові Прудиус , яка професійно підійшла до мого запиту і виконала свою роботу на вищому рівні, якою я залишився дуже задоволений.

15.02.2024  Григоренко Алла

Щиро рекомедуємо агенство Прометей, особливо дякуємо нашим рієлторам Каті Луценко, та Каті Сваричевській за розуміння,позитив, легкість в спілкуванні та безумовно високий професіоналізм та супровід до останніх моментів спільної роботи.Дівчата допомогли нам швидко та комфортно реалізувати задуми з продажем нашоі ділянки !Бажаємо вам гарних клієнтів та задоволення від роботи!!!!!!!

15.02.2024  Анастасія

Величезна подяка Наталії Холявській! Прекрасна людина і майстер своєї справи! Однозначно рекомендую до співпраці💐

14.02.2024  Григоренко Алла

Щиро рекомедуємо агенство Прометей, особливо дякуємо нашим рієлторам Каті Луценко, та Каті Сваричевській за розуміння,позитив, легкість в спілкуванні та безумовно високий професіоналізм та супровід до останніх моментів спільної роботи.Дівчата допомогли нам швидко та комфортно реалізувати задуми з продажем нашоі ділянки !Бажаємо вам гарних клієнтів та задоволення від роботи!!!!!!!

14.02.2024  Ірина

Дуже вдячна агенції «Прометей», а саме - Андрію Дуднику. По-перше, відповів на дзвінок ввечері 31 грудня, по-друге, наступного дня я вже мала інформацію щодо обʼєкту, який мене цікавив. Домовились про зустріч після свят. Поки їхали в Вінницю, я вже в вайбері отримувала купу варіантів для вибору за нашими критеріями (а вони були дууууууже складні). Наступного дня після приїзду, ми вже передивились всі обʼєкти, які нас зацікавили та в понеділок підписали договір нашої мрії! Андрій був з нами на звʼязку кожну хвилину. Угода була важка (агенція не до чого), але Андрій зробив все, щоб вона максимально була легшою! Дуже вдячна за витримку, бездоганну роботу та професіоналізм. Це про те, коли людина дійсно на своєму місці та виконує роботу на 10005000%

14.02.2024  Ігор Копил

Лукашенко Тетяна, велике дякую за вашу роботу :)

08.02.2024  Володимир

Хочу подякувати АН Прометей за професіональних ріелторів, а саме - Лукашенко Тетяна. Це приємна, досвідчена людина, яка знає відповіді на всі питання по купівлі і продажу нерухомості. Всім раджу , й надалі буду звертатися!

08.02.2024  Таня

Хочу поділитися враженнями про роботу з агенством 'Прометей', а особливо з ріелтором Андрієм Мазурковим, він нам двічі допоміг. У найкоротші строки був продаж і купівля квартири. Всі вимоги були дотримані. Робота виконана оперативно,без нашої присутності. Ріелтор мав ключі і все проводив самостійно(оцінка, оглядини, зйомка, підготовка документів). ДОВІРА 100%, ПРОФЕСІОНАЛІЗМ 100%, ПОРЯДНІСТЬ 100%, а також море позитиву від спілкування.Дякую за співпрацю!

08.02.2024  Світлана

Щиро дякуємо ріелтору Левашові Ірині за чудову і якісну роботу.Спеціаліст своєї справи.Дуже швидко підібрала варіант і врахувала всі наші побажання.Успіхів вам в роботі! Дуже задоволені!!!

08.02.2024  Денис

Велика подяка команді агенства Прометей, особливо Оксані та Миколі. Особливо за якісний та професійний супровід на протязі всієї угоди. Дуже ввічливі та впевнені у своїй справі працівники.

08.02.2024  Денис

Велика подяка команді агенства Прометей, особливо Оксані та Миколі. Особливо за якісний та професійний супровід на протязі всієї угоди. Дуже ввічливі та впевнені у своїй справі працівники.

08.02.2024  Роман

У продажі нам допомогла Левашова Ірина, дуже чудовий ріелтор, контролює усі документи, в будь- який час надає свою консультацію, рекомендую. Дякую за високий професіалізм.

05.02.2024  Аліна

Щиро рекомедую агенство Прометей, особливо дякуємо нашому агенту Ірині Коваль, за розуміння,позитив, легкість в спілкуванні та безумовно високий професіоналізм та супровід до останніх акордів. Ірина допомогала нам швидко та комфортно реалізувати задуми з продажем нашоі квартири та в придбанні нового житла!Бажаємо вам гарних клієнтів та задоволення від роботи!

05.02.2024  Білоконь Любов

Хочу залишити відгук про рієлтора Марини Посесор, дівчина з якою ми зловили конект на першій зустрічі. Дуже розумно, відповідально а саме по моїм вподобаннями підбирала квартиру для купівлі. Відповідала на всі мої запитання, завжди тримали звʼязок від пошуку до купівлі. Рекомендую співпрацю саме з АН «Прометей»Окрема рекомендація саме з цим рієлтором❤

05.02.2024  Віолетта

Дуже вдячна Миколі та Оксані за допомогу в придбанні квартири по програмі єОселя. Вони спрацювали як дуже злагоджена команда, контролювали кожен крок у пошуку та придбані квартири. Дякую велике що ми пройшли цей процес з задоволенням

04.02.2024  Віолетта

Дуже вдячна Миколі та Оксані за допомогу в придбанні квартири по програмі єОселя. Вони спрацювали як дуже злагоджена команда, контролювали кожен крок у пошуку та придбані квартири. Дякую велике що ми пройшли цей процес з задоволенням 🫶

01.02.2024  Сергій

Дуже радий за співпрацю з ріелтором Оксаною,дуже вдячний за чудову квартиру.Хочу висловити велику подяку.Рекомендую однозначно ,все роблять швидко та якісно

31.01.2024  Назар

Дуже дякую за співпрацю та якісну роботу ріелтору Сваричевській Катерині).Всім раджу АН Прометей


Залишити відгук

Введіть Ваше ім'я
Введіть текст відгуку


Замовити зворотній дзвінок