Відгуки про нас

07.03.2024  Олександр

Щира подяка рієлтору Наталії Васалатій за допомогу в оренді квартири. Швидко, якісно та професійно. Рекомендую агенство Прометей.

04.03.2024  Андрій

Дякуємо агенству Прометей,особливо Бойку Володимиру за оперативний продаж квартири і в пошук нового житла!Результатом задоволені!

04.03.2024  Артем

Дякуємо агенству Прометей, а особливо Діані Безкостній за те що помогли купити наше перше сімейне житло!!!

04.03.2024  Ірина

Щиро дякуємо Коваль Ірині та Тартачник Анастасії за чудову і якісну роботу. Дуже швидко підібрала варіант і врахувала всі наші побажання.Справжні професіонали справи. Успіхів вам в роботі! Дуже задоволені!!!

04.03.2024  Юлія

Щиро дякуємо компанії Прометей та особливо рієлтору Діані, за відмінно виконану роботу, за її допомогою знайшли квартиру своєї мрії, а компанія Прометей допомогла все з документацією.Дякуємо і рекомендуємо!

01.03.2024  Ліна

Хочу залишити свій відгук про співпрацю з ріелтором Діаною Безкостною , це дійсно той випадок коли людина працює і вкладає душу у свою роботу! Я отримала задоволення від продажу а покупці від покупки! Раджу всім звертатись до професіонала своєї справи!!!

01.03.2024  Ірина

Щиро дякуємо Коваль Ірині та Тартачник Анастасії за чудову і якісну роботу. Дуже швидко підібрала варіант і врахувала всі наші побажання.Справжні професіонали справи. Успіхів вам в роботі! Дуже задоволені!!!

01.03.2024  Ланова Оксана

Доброго дня.Знову звернулася за допомогою до агенства і не пошкодувала! Дуже дякую ріелтору Дорошенко Роман,який за декілька днів знайшов нових мешканців для оренди . Навіть не очікувала,що так бистро вирішиться мое прохання.З цим ріелтором легко та приємно працювати. Щиро рекомендую ріелтора і агентство,,Прометей'

29.02.2024  Євгеній

Хочу відзначити професіоналізм та компетентність. Послугами ріелтора Ірини Коваль задоволений

29.02.2024  Смольц Максим

Дякую за чудову та оперативну роботу Цимбалу Вадиму. Все супер

29.02.2024  Максим

Хочемо виразити подяку реєлтору Тетяні, квартиру знайшли швидко, гарну і за доступною ціною))

29.02.2024  Альона

Щиро вдячні за роботу АН Прометей в особі Ірини Селезньової. Робота проводиться чітко та злагоджено, в будь-якому питанню по продажу є допомога. Дякуємо, за чудову пророблену роботу та бажаємо вдячних Вам клієнтів

29.02.2024  Олексій

Дуже вдячні Ірині Селезньовій за її професійний підхід та якісний супровід при покупці ділянки.

27.02.2024  Світлана

Щиро вдячні Віті Мєндюковій, за допомогу та підтримку під час купівлі квартири. Завжи була на звʼязку, вирішувала всі питання. Дуже задоволені співпрацею!З задоволенням будемо ще звертатися! Рекомендуємо агенство «Прометей»

27.02.2024  Галина

Дякую велике Юлічці Лаврик за роботу. Дуже приємно працювати з професіоналами. Бажаю успіхів і натхнення в роботі 🫂🌷

27.02.2024  15.02.2024 Наталія

Хочу подякувати Ірині Донюк за співрацю, швидко знайшла квартиру,в тому районі та на ту суму.Дякую за вашу працю.

22.02.2024  Юлія

Дякую, за класний підхід в роботі Ковбасюк Наталії. Вона швидко та професіонально знайшла орендаря і заселила його в мою квартиру.

22.02.2024  Людмила

Дуже вдячна агенству за те, що допомогли придбати свій дім. Особливо Юлії, яка завжди була на зв'язку, консультувала в усіх питаннях. Дякую за юридичні консультації. Агенством 'Прометей' дуже задоволена. Рекомендую.

22.02.2024  Наталія

Хочу подякувати агенству Прометей і особисто Алочці за проявлений професіоналізм та швидку реакцію на мої побажання з пошуком житла. Ви найкращі. Дякую за допомогу

21.02.2024  Марія

Щиро дякую ріелтору Артему за чітку та злагоджену роботу, за високий професіоналізм в роботі. Розуміння, позитив, легкість в спілкуванні, супровід до останніх акордів. Все чітко, злагоджено, питання вирішуються миттєво!!! Артем виявився дійсно тією людиною, яка справді знаходиться на своєму місці, дуже добре орієнтується у всіх питаннях.З певненість та вдячністю рекомендую Артема та АН «Прометей». Дякую за чудово пророблену роботу.

21.02.2024  Марія

Хочу подякувати ріелтору Артему за прекрасну роботу. Приємно вражена, все чітко, злагоджено, питання вирішуються миттєво. Дякую за розуміння та позитив, легкість у спілкуванні та вирішені усіх питань. Безумовно високий професіоналізм та супровід до останніх акордів.Якщо шукаєте справжнього професіонала, відповідальну людину, яка допоможе знайти житло для вас та вашої родин, то РЕКОМЕНДУЮ Артема та АН «Прометей».

19.02.2024  Аліна

Вдруге звертаюсь за допомогою у сфері нерухомості та вдруге висловлюю слова вдячності Каті Білоус та вперше Олександру Щербацькому. Це професіонали з великої літери, які проявили високий професіоналізм, супроводжували та допомагали у підготовці необхідних документів для укладання угоди. Будинок продано! Сторони залишись задоволені і це головне! Бажаю вдячних вам клієнтів!

18.02.2024  Андрій

Усім доброго дня,хочу подякувати агенству 'Прометей' та власне Олександру Данелець за оперативний підбір нерухомості в бажаному ЖК.

17.02.2024  Артемій

Щиро вдячні Юлії Стадник за допомогу в продажі квартири. Чесність, відповідальність, доброзичливість, щира емпатія і розуміння ринку - саме ті риси, які притаманні їй як високопрофесійному ріелтору!

16.02.2024  Ігор

Щира подяка агенству за допомогу. Швидко, якісно, професійно. Особлива подяка Олі Домбровській.


Залишити відгук

Введіть Ваше ім'я
Введіть текст відгуку


Замовити зворотній дзвінок