Відгуки про нас

09.06.2023  Сирота Інна

Дякую за приємну та професійну співпрацю ,Шематюк Анні. Задоволенна швидким результатом її роботи.

06.06.2023  Марія

Хочу виразити подяку за вдалу співпрацю! Швидко знайшли спільну мову з рієлтором Романом. Професійно підійшов до вирішення будь-яких питань, приємний у спілкуванні. Рідні залишилися дуже задоволеними після покупки. Усе пройшло оперативно та якісно. Рекомендую)

01.06.2023  Юлія

Професійне агенство.Допомагають у всіх ситуаціях,приємо співпрацювати.Рекомендую.

31.05.2023  Іван

Дуже задоволений співпрацею з агенством нерухомості 'Прометей'. Безмежна вдячність Безкостним Діані та Андрію - справжнім професіоналам своєї справи, а головне - прекрасним людям, які щиро зацікавлені у тому аби максимально задовільнити потреби клієнта та підібрати найкращий варіант. Діана та Андрій - оперативні, надійні, відповідальні ріелтори, які супроводжували на кожному етапі угоди, негайно вирішували будь-які питання і були постійно на зв'язку. Без перебільшення - найкращі ріелтори, з якими мені доводилося мати справу. Обов'язково рекомендую і надіюся на подальшу співпрацю.

31.05.2023  Світлана

Дуже задоволена агенством та його працівниками, а свме це Андрій та Діана.Надійні, чесні та відповідальні.Професіонали своєї справи.Рекомендую.

30.05.2023  Іван

Дуже задоволений співпрацею з агенством нерухомості 'Прометей'. Безмежна вдячність Безкостним Діані та Андрію - справжнім професіоналам своєї справи, а головне - прекрасним людям, які щиро зацікавлені у тому аби максимально задовільнити потреби клієнта та підібрати найкращий варіант. Діана та Андрій - оперативні, надійні, відповідальні ріелтори, які супроводжували на кожному етапі угоди, негайно вирішували будь-які питання і були постійно на зв'язку. Без перебільшення - найкращі ріелтори, з якими мені доводилося мати справу. Обов'язково рекомендую і надіюся на подальшу співпрацю.

30.05.2023  Світлана

Дуже задоволена агенством та його працівниками, а свме це Андрій та Діана.Надійні, чесні та відповідальні.Професіонали своєї справи.Рекомендую.

29.05.2023  Ганна

Угода пройшла швидко та легко. Ми залишилися дуже задоволені. Рекомендую ріелтора Діану та агенство «Прометей»

28.05.2023  Владислав

Чудове агенство. Можу зазначити наступні елементи, які виділяють ріелторське агентство Прометей (в мому випадку - ріеалтором була Ольга Домбровська) :1. Структурований та чіткий підхід в підборі квартир за моїм запитом - ріелтор кидав тільки пропозиції, які відповідали мому цільовому запиту, це значно зекономило мій час - адже квартири, які мені пропонувались для перегляду чітко відповідали моїм складеним вимогам.2. Ріалтор проявив ініціативу та намагався зрозуміти мої потреби для квартири, щоб сформольовати кінцеву 'картинку' моєї квартири - для подальшої ефективної співпраці.3. Швидкий відгук ріелтора - тобто, як тільки я говорив, що мені сподобався, якийсь із запропонованих ріелтором варіантів на сайті чи на якомусь іншому ресурсі і проявлялось моє бажання передивитись обраний об'єкт вживу - перегляд квартири огранізовався одразу через 2-3 години, що є дуже оперативно.4. Надійний супровід у всіх процесах від вибору квартири до її покупки.

26.05.2023  Мар'яна

Завдяки ріелтору Миколі Венгеру, квартиру знайшли за один день, таку як ми хотіли, всі питання вирішуються швидко , якісно, так як ми не місцеві , все вирішувалось по телефону, що дуже зручно і не потрібно їздити, витрачати на це багато часу, оформлення квартири пройшло швидко та на найвищому рівні, залишились дуже задоволені!

25.05.2023  Ржепко Руслан

Дякую Андрію Устінову за допомогу у продажі свого гаражного приміщення (майстерні) у ГСК9. Андрій продемонстрував високий професіоналіз та діловий підхід до справи.

24.05.2023  Андрій

Працював з Олексндром Данилець. Абсолютно 100% виконана робота. Дякую👍

23.05.2023  Оксана

Щиро дякую Тетяні ! За успішно завершену 2 угоду !!! Вона допомогла нам продати квартиру ,а також земельну ділянку! Професіонал своє справи,а також дуже приємна у спілкуванні ! Завжди на зв'язку із допомогою чи порадою.Тому не зволікайте! Маєте що продати? Звертайтесь саме до Тетяни! Успіх гарантовано! )

22.05.2023  Наталія

Дуже велике дякую Оксані Яцьковій за співпрацю. Все чітко, швидко та професійно. Завжди була на зв'язку. Дякую за терпіння та допомогу у всіх питаннях. Цілком усім задоволена, тому рекомендую агенство ''Прометей' як професіоналів своєї справи.

20.05.2023  Дар‘я

Моя вдячність Андрію Устінову за допомогу у придбанні квартири. Відповідальний, швидкий, переконливий та гарно обізнаний у своїй сфері діяльності. Велике дякую за оперативність!

20.05.2023  Марина

Дякую Інні за її прекрасну та оперативну роботу у пошуку для мене квартири😍 Настільки професійно підійшла до мене як до клієнта , з таким теплим відношенням. Справді приємно вражена , що людина так віддається своїй справі. Дослухалась до всіх моїх побажань та дуже оперативно знайшла , те що мені потрібно !! Дуже дякую❤

18.05.2023  Тетяна

Дякую вам велике за вашу роботу.Ви усі дуже приємні в спілкувані.Особливо дякую своєму ріелтору Марічці за її вміня піднести інформацію та доброту.Дякуюємо за покупку.Буду вас радити усім знайомим

17.05.2023  Володимир

Співпрацював з Вашим працівником Артемом Васильєвим, залишився задоволеним його виконанням! До роботи відноситься відповідально, пунктуальний, супроводжував від ознайомлення з обʼєктом до кінцевого етапу.

16.05.2023  Валентина

Щиро дякую за вашу роботу і професіоналізм! Земельну ділянку мені допоміг придбати менеджер Вадим. Клієнтоорієнтований, тактовний, все розуміє швидко і виконує свою роботу на 100%. Рекомендую.

12.05.2023  Корольов В.І.

Дякую Мажугівській Наталії за гарну роботу, Ви найкращій профі. Бажаю успіхів , здоровя та миру.

09.05.2023  Іван

Хочу висловити подяку Миколі Венгеру за допомогу з покупкою квартири! Оперативно, чітко та професійно! Купую вперше, тому питань було багато і на кожне мав чітку відповідь, тому особлива подяка за терпіння та супровід у всіх питаннях! Успіхів вам!

08.05.2023  Володимир

Хочу подякувати АН Прометей, а саме- Лукашенко Тетяні за допомогу у виборі і купівлі земельної ділянки. Справжній професіонал своєї справи. Всі побажання було враховано, всі тонкощі при оформленні узгоджено, все швидко й бездоганно. Дякую за якісно зроблену роботу. Рекомендую усім!!!

05.05.2023  Оксана

Привіт! Хочу подякувати Марічці, за надану мені професійну допомогу у виборі квартири. Рекомендую!!!!

04.05.2023  Христина

Не сподівалась, що куплю квартиру. Кожного разу думала, що це важка, затратна, з 'підводними камнями' справа. Але знаю Назаренко Наталю, як дійсно крутого рієлтора і, не менш важливо, хорошу людину, яка все зробить правильно! Безшумно, без надоїдливих дзвінків і переглядів, чітко за побажаннями знайшли квартиру. Ви не повірите це була друга квартир, яку Наталя знайшла і це ідеальний варіант по усіх пунктах! ЯК?Досі не віриться! Допомогла і підготовила абсолютно все, все прописала, все перевірили по мені і продавцю і за дві зустрічі (аванс та оформлення) я власниця! Ще довго буду дякувати вашій компанії і особисто Натілі за роботу, підтримку та спокій! Дякую і всій команді, нотаріусу, адвокату і так далі. Я тепер ваш фанат! Напрямок компанії важливий і у вашої є душа!

03.05.2023  Ольга

Усім доброго дня!!! Нещодавно придбала квартиру у новобудові, по допомогу звернулась в Агенство з нерухомості Прометей, а саме до Марини Посесор, і в результаті дуже задоволена нашою співпрацею!!! всі орагінаційні питання вирішувались чітко, дякую!!!!!!


Залишити відгук

Введіть Ваше ім'я
Введіть текст відгуку


Замовити зворотній дзвінок