Відгуки про нас

19.07.2024  Виталик Овсянник

Хочу выразить благодарность Александру Щербацкому за продажу участка.Спасибо вашей организации и вашему специалисту!

18.07.2024  Марія

Хочу подякувати Луценко Катерині за людяність та відповідальне ставлення до роботи. Багато разів зверталися до неї за допомогою в купівлі та продажі нерухомості і завжди враховувались усі наші побажання. Надалі будемо працювати і усім рекомендувати Луценко Катерину.

18.07.2024  Оксана

Дякуємо рієлторці АН Прометей Луценко Катерині за допомогу у купівлі квартири. Врахувала усі наші побажання і знайшла нам квартиру яка відповідала усім нашим вимогам і даже більше. В процесі купівлі швидко вирішувала усі питання та давала відповідь на усі запитання. Усім будемо рекомендувати Луценко Катерину як професіонала який знає та відповідально відноситься до своєї роботи.

17.07.2024  Богдана

Щиро дякую, Вам, Ольго Домбровська і всій вашій команді за класну, швидку роботу, за відсутність клопотів з документами і дуже виважений професійний підхід до своєї справи! Абсолютно на всі 100% довірила саме агентству «Прометей» ексклюзивні права і жодної секунди не пошкодувала! Щиро вдячна і з задоволенням звернусь до саме вашого агентства ще раз, якщо в цьому буде потреба! Рекомендую всім, у кого є питання з нерухомістю! Дякую 🤗

17.07.2024  Ярослав та Мирослава

Приємно вражені роботою ріелтора Данилець Марʼяни і всієї команди агентства . Все чітко, злагоджено, питання, які здавалося б неможливо вирішити, з цією людиною, вирішуються миттєво. Розуміння, позитив, легкість в спілкуванні та безумовно високий професіоналізм та супровід до останніх акордів. Бажаю успіхів, гарних клієнтів ! Щиро дякую за допомогу! P.s.дякуємо за подарунок)

17.07.2024  Ярослава

Дуже вдячна АН Прометей, а особливо Луценко Катерині за професіоналізм. Врахувала усі мої побажання та швидко вирішувала усі питання по купівлі квартири. Буду рекомендувати усім.

17.07.2024  Влад

“Величезна подяка Анні Шемотюк за її відмінну роботу та неперевершений підхід до справи. Анна відразу зрозуміла всі мої побажання та допомогла знайти ідеальний варіант. Її професіоналізм, чесність та уважність до деталей перевершили всі очікування. Співпраця з нею була надзвичайно приємною та ефективною. Щиро рекомендую Анну як висококваліфікованого рієлтора!

17.07.2024  Влад

Хочу висловити щиру вдячність Марині Посесор за її професіоналізм і надзвичайну компетентність у сфері нерухомості. Вона завжди готова відповісти на будь-які запитання, надати детальну інформацію та допомогти у вирішенні всіх питань. Її доброзичливість та уважність до потреб клієнтів роблять співпрацю з нею легкою і приємною. Рекомендую Марину всім, хто шукає надійного рієлтора!

16.07.2024  Ольга

В агентстві працюють найкращі професіонали своєї справи. Особлива подяка Сваричевській Катерині за високий професіоналізм та гарну роботу !

16.07.2024  Яніна Мигович

Дякую агентству 'Прометей' та ріелтору Юлії Порфіровій. Вона проявила великий професіоналізм, вислухала всі мої побажання, вимоги до майбутнього житла і знайшла варіант який дійсно відповідає всім моїм потребам. Чітко пояснила всі аспекти угоди та завжди готова була дати відповідь на питання, які виникали. Дякую за її увагу та велику підтримку під час всього процесу.

16.07.2024  Яніна Мигович

Щиро вдячна агентству 'Прометей' і зокрема ріелтору Мендюковій Віті.Надзвичайно задоволена співпрацею з цим ріелтором. Вдячна за її професіоналізм та увагу до деталей. Були враховані всі мої побажання та вимоги, щодо вибору квартири. Пані Віта проявила увагу, розуміння та великий професіоналізм. Дякуємо!

15.07.2024  Володимир

Хочу подякувати керівництву АН Прометей за таких професіоналів своєї справи, як Лукашенко Тетяна Володимирівна. Не першу угоду оформляли з Тетяною і всі питання вирішує , і все підскаже, як правильно. Як добре, коли можна довіряти таким рієлторам, як Тетяна. Всім рекомендую, звертайтесь до найкращого рієлтора Тетяни Лукашенко і будете задоволені іі роботою, як і я! Бо, Прометей- Ви найкращі.

13.07.2024  Володимир

Хочу висловити вдячність рієтору Катерині Любименко за допомогу з придбанням квартири. Вона - справжній професіонал своєї справи. Усі мої думки та побажання бралися до уваги, а сам процес купівлі пройшов легко та спокійно. В результаті я отримав саме те житло, яке шукав. Це було моєю першою купівлею нерухомості, і все пройшло просто чудово, тож у майбутньому при потребі обов'язково звертатимусь саме до Катерини та до агентства Прометей.

12.07.2024  Анатолій Улянович

Щиро дякуємо АН Прометей, а особливо Луценко Катерині. Дуже відповідально віднеслася до продажу нашого будинку. Дуже компетентна та вічлива людина. Допомогла у вирішенні усіх питань щодо продажу нашої частини будинку та оформлення документів. Дякуємо за Ваш професіоналізм та людяність. Будемо усім рекомендувати Луценко Катерину як хорошого спеціаліста з нерухомості.

11.07.2024  Алла

Доброго дня, хочу сказати велике дякую Лаврик Юлії за її роботу , і за її допомогу , це без відказна , добра людина , яка мені дуже допомогла , Це коліфікований спеціаліст , по більше б таких. Дякую.

10.07.2024  Тетяна

Дякуємо, Наталії Дудник за гарно виконану роботу , а саме покупку дачі у селі Тютьки.Будемо радити усім кому можна. Все було чітко зроблено, роз'яснено і саме головне професійно. Дякуємо за Вашу чуйність, відкритість і спокій, який ви нам подарували. Це багатого вартує. Бажаємо в подальшому гарних клієнтів, вдалих договорів і продажів!

08.07.2024  Віктор

Дуже задоволений роботою ріелтера Діни Безкостної. Тактовна, дипломатична, уважна. Одразу видно, що була відміннецею в школі) Повністю задоволен квартирою, та проведення угоди!

08.07.2024  Альона

Хочу висловити свою подяку АН Прометей, а саме Ірині Селезньовій за допомогу у продажі моєї нерухомості. Відповідальна, професійна, в найкоротші терміни оформила усі необхідні документи для оформлення угоди у нотаріуса. Однозначно - рекомендую! І бажаю вдячний клієнтів!

08.07.2024  Георгій

Хочу висловити величезну подяку ріелтору Івану за професіоналізм і допомогу в продажу моєї квартири. В умовах економічної кризи, коли ринок нерухомості знаходився у складному стані, Іван зміг знайти покупця і продати мою квартиру по конкурентній ціні. Його знання ринку, досвід та компетентність стали ключовими факторами успіху.Весь процес продажу був організований на найвищому рівні. Іван постійно тримав мене в курсі подій, оперативно відповідав на всі мої запитання і надавав корисні поради. Він врахував всі мої побажання та потреби, завжди був готовий піти назустріч і зробити все можливе, щоб зробити процес продажу максимально комфортним і безпроблемним для мене.Хочу також подякувати Андрію Дуднику, колезі Івана, за його підтримку та допомогу на різних етапах продажу.Робота з Іваном була приємною і легкою. Він продемонстрував високу професійну етику, чесність і відповідальність. Я щиро рекомендую його послуги всім, хто шукає надійного і компетентного фахівця у сфері нерухомості.Дякую, Іване, за вашу роботу і підтримку! Ви справжній професіонал!

05.07.2024  Марія

Хочу подякувати гарній ,чуйній,добрій,приємній ,людині і професіоналу яка віддається роботі з душею,яка переживає за кожну дрібниці як під час роботи так і вже після підписання всіх документів .Людині яка постійно на звʼязку,дуже оперативна і враховує усі побажання-це рієлтор Ірина Донюк!!!!Дякую такому чудовому рієлтору за таку комфортну і приємну співпрацю!!!Також хотіла б подякувати самому агенству за маленькі приємні подаруночки і за класних професіоналів своєї роботи!!!!

04.07.2024  Микола

Дякую Юлії Стаднік за плідну роботу з приводу купівлі квартири. Відзначаю професіоналізм та оперативність.

03.07.2024  Ілона

Дякую Лукашенко Тетяні за її гарну роботу.Супроводжувала нас від початку і до завершення угоди,постійно були на зв‘язкуКваліфікований рієлтор,який знається у своїй справі,допомогла знайти нам дім,який ми так довго шукали і про який мріяли.Велике дякую!Ви найкраща!

02.07.2024  Владислав

Дякую ріелтору Юрію, з його допомогою підібрали та взяли в оренду комерційне приміщення. Все було швидко і професійно. Дякую.

28.06.2024  Віталій Чайка

Вдячний Наталі Мажугівській за співпрацю, за постійний звʼязок, відповіді на всі питання. В ході співпраці наші запити щодо нерухомості змінились і ми щиро вдячні за підтримку Наталії, яка дуже швидко вирішила всі питання. Одним словом, Наталя професіонал, якому можна повністю довіряти. Вдячні Прометею за співпрацю!

28.06.2024  Олеся

Хочу висловити щиру подяку нашому ріелтору Наталії Мажугівській! Дуже професійно підійшла до нашої справи, завжди уважна до деталей та оперативно відповідала на всі питання, знаходила найкращі варіанти відповідно до наших побажань. Ріелтор, якому можна повністю довіряти. Приємно вражені досвідом співпраці з Наталею, найщиріші рекомендації всім, хто потребує професіонала.


Залишити відгук

Введіть Ваше ім'я
Введіть текст відгуку


Замовити зворотній дзвінок