Відгуки про нас

20.09.2023  Тетяна

Дуже вдячні Наталії Васалатій за знайдений будинок. Все було відповідно попередніх домовленостей, враховано всі наші побажання та «примхи». Справжній професіонал, приємна та чуйна людина.

20.09.2023  Сергій

Велике дякую Четверук Валентині за швидкий продаж нашої квартири. Виникало багато проблем з документами, але вона усі іх допомогла вирішити! Постійно телефонувала і тримала нас в курсі ситуації і відповідала на усі питання, можна сказати заспокоювала. Дякую вам!

19.09.2023  Руслан

Дякую команді «Прометей», а особливо рієлтору Ірині Коваль за професіоналізм. Ірина за короткий термін допомогла знайти та купити дуже крутий будинок! Справжні фахівці своєї справи!

19.09.2023  Альона

Нашим агентом з нетухомості була Ірина Коваль, завдяки ній ми придбали будинок мрії. Приділила максимум свого часу та знань, щоб знайти гідний варіант. Дуже професіанальна, комунікабельна та добра людина. Хочеться сказати мільйон раз дякую!

19.09.2023  Олена М

Вельми вдячні Баранецькому Андрію, а також Олександрові за супроводження покупки квартири. Завдяки професійній роботі хлопців зробили все швидко, усвідомлювали нюанси, були готові до кожного наступного кроку. Дуже задоволені співпрацею. У разі потреби точно звернемось знов! Щиро радимо усім!

17.09.2023  Олена М

Вельми вдячні Баранецькому Андрію, а також Олександрові за супроводження покупки квартири. Завдяки професійній роботі хлопців зробили все швидко, усвідомлювали нюанси, були готові до кожного наступного кроку. Дуже задоволені співпрацею. У разі потреби точно звернемось знов! Щиро радимо усім!

17.09.2023  Ольга

Дякую за гарну роботу Валентині. Завжди була на зв’язку, супроводжувала в усіх питаннях які виникали. Так тримати.

09.09.2023  Тетяна

Висловлюю подяку агенству 'Прометей', а зокрема особлива подяка рієлтору ЮЛІ. Гарно знає свою справу, завжди ввічлива, тактична, приємна, позитивна терпляча та чуйна. Організація купівлі квартири пройшла на найвищому рівні. Усі відповіді на питання отримані. Все було зроблено швидко та професійно! Оформлення документів відбулось оперативно!! Дуже раджу до співпраці, якщо ви цінуєте свій час!

08.09.2023  Марія

Хочу відмітити чудову роботу Устінова Андрія, має гарний підхід до клієнта, чудово розуміє потреби. Виконав свою роботу бездоганно, завжди на зв’язку, грамотно і чітко дає відповіді на всі питання. Було приємно співпрацювати! Рекомендую👍

08.09.2023  Олександр, Оксана

Тільки найкращі враження, позитивні емоції та глибоке задоволення від співпраці з ріелтором на ім'я Люба. Швидко з'ясувала для себе наші очікування стосовно майбутнього житла і пропонувала для перегляду квартири саме з цього сегменту ринку. Якісний супровід аж до підписання договору купівлі-продажу - також свідчення гарної роботи. Сумлінна, доброчесна, охайна. А ще тонкий психолог. Велика подяка!!! Тепер ми знаємо, кого рекомендувати своїм знайомим, якщо перед ними стане питання купівлі чи продажу нерухомості.ʼ

08.09.2023  Світлана

Дуже задоволена агенством Прометей.Діаночка ви найкраща!!!

07.09.2023  Валентина

Дуже вдячна рієлтору МЕЛЬНИК ОКСАНІ за плідну і якісну роботу.Ми завжди були на зв'язку, Оксана вирішувала всі питання професійно з дотримуванням всіх моїх вимог.Зробила все швидко і супроводжувала на всьому етапі до самого продажу будинку.Підказувала які документи потрібні при оформленні,чим заощадила мій час.Рекомендую агенство ПРОМЕТЕЙ і зокрема рієлтора МЕЛЬНИК ОКСАНУ, як добру,щиру,порядну та легку в спілкуванні людину. Щиро дякую!

07.09.2023  Олег Ігор Дмитро

Вже не першу угоду закриваємо через Ан Прометей. Все гарно, вчасно та зручно. Дякую, Тетяно за гарну роботу.

07.09.2023  Ростислав

Дуже задоволений роботою всієї команди агенства. Особлива подяка ріелтеру Юлії Лаврик, яка на професійному рівні з початку пропозиції і до оформлення квартири супроводжувала процес, погоджувала всі необхідні для цього питання, постійно, навіть у вихідні дні, була на зв'язку та оперативно вирішувала виникаючі проблеми. Дякую за якісне надання послуг. Покупкою квартири дуже задоволений. Всім рекомендую агенство 'Прометей'. Юля, ще раз дякую. Нехай щастить.

07.09.2023  Лілія та Володимир

Ми задоволені роботою ріелтора Любові і агентства 'Прометей' залишилися лише позитивні емоції, дякуємо за проявлений професіоналізм, відповідальність, ввічливість. Рекомендуємо агентство щодо вирішення питань з нерухомості.

06.09.2023  Олег

Хочу виразити свою вдячність агенству, а особливо рієлтеру Діані за чудову співпрацю,знання та терпіння,за допомогу в придбанні квартири.Бажаємо успіхів в подальшому.Найкращі рекомендації.Дякуємо вам.

06.09.2023  Олеся

Дуже задоволена співпрацею з компанією а особливо з ріелтором Діаною, справжній професіонал своєї справи , прекрасна людина, яка щиро зацікавлена у тому, аби максимально задовільнити потреби клієнта та підібрати якомога кращий варіант, супроводжувала на кожному етапі угоди, вирішувала будь-які питання і була на зв'язку 24/7. Краща з кращих у своїй справі. Щиро бажаю процвітання і успіхів!)

06.09.2023  Евгений

Хочу оставить отзыв о Диане, с которой мы не долго, но качественно поработали. Человек работает на совесть, хорошо знает своё дело, сопровождала нас от и до, до самых мелочей, что было очень важно для моих родителей. Всем доволен, спасибо !!)

06.09.2023  Марина

Щиро вдячна всій команді агентства, а особливо ріелтору Юлі. Продавала квартиру за їх допомогою і мені не тільки знайшли покупця на всіх моїх умовах, а й ретельно продумали всі етапи продажу до дрібниць. Супроводжували з дорученням, нотаріусом і т.д. все, що потрібно було щоб я максимально не обтяжувала себе формальностями. Юля була зі мною буквально 24/7. Рекомендую скористатися послугами агентства, оскільки це дійсно команда професіоналів та відповідальних за свою роботу людей.

06.09.2023  Влад

Нам дуже пощастило, що звернулися саме до Вас Марічка, з це ми дуже вдячні. Ваш професіоналізм, дбайливе ставлення до клієнтів, харизма завжди на висоті. Ви підтримували нас під час довгого шляху який ми пройшли з Вами під час продажу квартири, коли в нас вже руки опускалися Ви завжди були поруч. ВИ НАЙКРАЩІ!!

05.09.2023  Валерія

Рекомендую «Прометей» та рієлтера Наталію, завжди на звʼязку 24/7, угода була оформлена швидко, всі документи підготовлені, на всі питання завжди вичерпні відповіді. Професіонали своєї справи, дякую

04.09.2023  Ігор

З нами працювала Катерина СваричевськаЗробила професійні фото,багато оголошень,показів та покупець найшовся.Любьязна,щира та приємнаСупроводжувала на всьому єтапі до самого продажу.ДякуюЯ задоволений,всім рекомендую

04.09.2023  Анастасія

Роботою агенства Прометей повністю задоволенні, особливо дякуємо рієлтору Ірині, за легкість в спілкуванні, позитив та безумовно високий професіоналізм. Обов'язково будемо рекомендувати!

04.09.2023  Олеся

Професійно працює агенство, підготували та провели купівлю садиби. Рекомендую звертатися до риєлтора Катерини Сваричевський.

31.08.2023  Людмила

Дякую агентству Прометей, особливо менеджеру Лукашенко Тетяні за допомогу в продажі дома! Було приємно працювати з професіоналом! Легкість у спілкуванні та професійні поради! Рекомендую!


Залишити відгук

Введіть Ваше ім'я
Введіть текст відгуку


Замовити зворотній дзвінок