Відгуки про нас

29.09.2023  Глухманюк Тетяна Анатоліівна

Доброго дня. Нещодавно ми продавали квартиру і у нас випала можливість співпрацювати з АН «ПРОМЕТЕЙ» дякуємо команді професіоналів, дякуємо, що Ви є та успіхів Вам. А особливу подяку хочемо висловити Марині ПОСЕСОР, яка швидко допомогла продати квартиру. Робота нашого ріелтора заслуговує відгуку та подяки, дякуємо за професіоналізм, за швидкість, за хороший підхід до людей, за супровід та консультації на високому рівні. Успіхів Вам Марино у роботі та побільше вдячних клієнтів!!! Ми дуже задоволені Вашою роботою та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю. Будемо Вас рекомендувати своїм друзям та знайомим.

29.09.2023  Алла

Дякую агенству Прометей за професіоналізм,правильний підхід до клієнта.За гарну роботу, розуміння всіх питань та побажань, майстру своєї справи дякую Олександру Глухову,процвітання та побільше клієнтів. Всім рекомендую! В будь який час на звʼязку, розуміння всіх питань та правильне їх вирішення !!!

28.09.2023  Дмитро

Дуже дякую за професійну допомогу у придбанні квартири! Швидка комунікація, привітність і професіоналізм головні риси Віти. Раджу на всі 100%

28.09.2023  Руслан

Велике спасибі Ірині Коваль за її вражаючу роботу! Я надзвичайно вдячний за її професіоналізм і ефективність. Ірина - це не просто рієлтор, а справжній майстер своєї справи. Вона приємна в спілкуванні, завжди готова допомогти і чудово враховує всі ваші побажання. Ірина вислухала всі мої побажання і швидко знайшла потрібний варіант. Вона завжди була на зв'язку, готова відповісти на всі мої запитання і надавати інформацію про кожен варіант. Завдяки Ірині я знайшов чудову квартиру і не можу бути більш задоволеним результатом. Щиро раджу всім, хто шукає житло!

28.09.2023  Ірина

Щиро хочу подякувати агентству «Прометей», зокрема Роману Дорошенко за продаж нашої квартири. Підхід до роботи відмінний та професійний. Був повний супровід та допомога з усіма документами, такій людині варто довіритися! Ще неодноразово будемо звертатися до вас! Щиро дякуємо!

27.09.2023  Інна

Хочемо від душі подякувати агенції 'Прометей', зокрема Тетяні Лукашенко! Небайдужа і уважна до наших побажань, вона в усіх ситуаціях намагалася відстоювати наші інтереси, як покупця. Тетяна підібрала чудову ділянку, відповідаючу усім нашим побажанням, що спершу здавалося неможливим. Сьогодні оформили угоду. Усе пройшло чітко, згідно домовленостям. Бажаємо успіхів у роботі всьому колективу агенції! І всім нам скорішого Миру 🙏

27.09.2023  Анастасія

Дякую компанії «Прометей», а особливо Марині Посесор за продаж нашої квартири, підхід до роботи відмінний та професійний. Окремо дякую за термін оформлення угоди - все дуже швидко! Ще раз Дякую!)

27.09.2023  Інна Олександрівна

ВДЯЧНА ЗА ВДАЛИЙ ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ С/Г ПРИЗНАЧЕННЯ ЩЕРБАЦЬКОМУ ОЛЕКСАНДРУ, БУВ ПОВНИЙ СУПРОВІД ТА ДОПОМОГА З УСІМА ДОКУМЕНТАМИ , ТАКІЙ ЛЮДИНІ ВАРТО ДОВІРИТИСЬ І ВИ НЕ ПОЖАЛКУЄТЕ ;)АН Прометей за кваліфікованих працівників !

27.09.2023  Олена

щиро дякую за роботу по укладені угоди Марині Посесор, все виконано чітко та якісно з дотриманням часових термінів . Дуже приємно було працювати .

25.09.2023  Наталія та Олег

Ми дуже задоволені роботою всієї команди агенства Прометей. Особлива подяка ріелтеру Луценко Каті, яка на професійному рівні від початку та до купівлі квартири супроводжувала процес, погоджувала всі необхідні для цього питання, постійно була на зв'язку та оперативно вирішувала виникаючі проблеми. Дякую за якісне надання послуг. Покупкою квартири дуже задоволені. Сподіваємось, що це не остання наша співпраця з даним агентством, та нашим рієлтором Катею. Ще раз дуже дякуємо!!! Радимо на 100%.

25.09.2023  Вадим

Дякую Оксані Яцькові за співпрацю при купівлі квартири. Чудовий рієлтор, завжди на зв'язку. Професіонал своєї справи!

25.09.2023  Наталя

Дякую Оксані Яцьковій за першокласний супровід під час придбання мого першого житла. Рієлтор дуже легка і приємна у спілкуванні. Максимально детально консультує і завжди на зв'язку. Саме з нею, я придбала квартиру на 8 день з моменту першого показу. Залишилась задоволена на 100% як вибором житла, так і сервісом. Рекомендую усім та кожному!)

25.09.2023  Світлана

Дуже дякуємо Вадиму за професійну роботу!!

25.09.2023  Олег

Гарне агентствоЦимбал Вадим- супер Реєлтор!

25.09.2023  Світлана

Дякуємо Вадиму,все швидко і оперативно,на вищому рівні!!

25.09.2023  Михайло

Щиро дякую Марині Посесор, за допомогу у продажі квартири по вул. Бортняка, 1. Все пройшло дуже швидко, у максимально стислі терміни та на високому рівні. Ще раз, дякую!!!

25.09.2023  Олександр

Перший досвід купівлі і продажу нерухомості в Україні, але далеко не першй в житті. Дякуючи Ларисі Савчук і Анні Шемотюк за місяць купив квартиру і продав дім. Все швидко і ідеально. На початку навіть не думав, що майже не стомлюсь від 2 операцій. Дуже дякую Ларисі і Анні!

24.09.2023  Олександр

Перший досвід купівлі і продажу нерухомості в Україні, але далеко не першй в житті. Дякуючи Ларисі Савчук і Анні Шемотюк за місяць купив квартиру і продав дім. Все швидко і ідеально. На початку навіть не думав, що майже не стомлюсь від 2 операцій. Дуже дякую Ларисі і Анні!

23.09.2023  Тетяна

Велика подяка рієлтору Анні за співпрацю! Дуже відкрита та приємна людина. Справжній професіонал своєї справи!

22.09.2023  Інна

ВЕЛИКА ПОДЯКА, за виконану роботу,все оперативно і без стресу ;)

20.09.2023  Тетяна

Дуже вдячні Наталії Васалатій за знайдений будинок. Все було відповідно попередніх домовленостей, враховано всі наші побажання та «примхи». Справжній професіонал, приємна та чуйна людина.

20.09.2023  Сергій

Велике дякую Четверук Валентині за швидкий продаж нашої квартири. Виникало багато проблем з документами, але вона усі іх допомогла вирішити! Постійно телефонувала і тримала нас в курсі ситуації і відповідала на усі питання, можна сказати заспокоювала. Дякую вам!

19.09.2023  Руслан

Дякую команді «Прометей», а особливо рієлтору Ірині Коваль за професіоналізм. Ірина за короткий термін допомогла знайти та купити дуже крутий будинок! Справжні фахівці своєї справи!

19.09.2023  Альона

Нашим агентом з нерухомості була Ірина Коваль, завдяки ній ми придбали будинок мрії. Приділила максимум свого часу та знань, щоб знайти гідний варіант. Дуже професіанальна, комунікабельна та добра людина. Хочеться сказати мільйон раз дякую!

19.09.2023  Олена М

Вельми вдячні Баранецькому Андрію, а також Олександрові за супроводження покупки квартири. Завдяки професійній роботі хлопців зробили все швидко, усвідомлювали нюанси, були готові до кожного наступного кроку. Дуже задоволені співпрацею. У разі потреби точно звернемось знов! Щиро радимо усім!


Залишити відгук

Введіть Ваше ім'я
Введіть текст відгуку


Замовити зворотній дзвінок