Відгуки про нас

21.03.2023  Анастасія

Щиро вдячна Драчук Анні та Данильцю Олександру,що допомогли з придбанням квартири. Оперативність та професіоналізм на вищому рівні! Впевнена, що це моя не остання покупка з вами. Було приємно мати справу.

14.03.2023  Яна

Величезне дякуємо Безкостним Андрію та Діані! Професіонали своєї справи та дуже приємні люди. Завдяки їм вдалось швидко продати квартиру та придбати нове житло. Щиро рекомендуємо!

21.03.2023  Анастасія

Щиро вдячна Драчук Анні та Данильцю Олександру,що допомогли з придбанням квартири. Оперативність та професіоналізм на вищому рівні! Впевнена, що це моя не остання покупка з вами. Було приємно мати справу.

15.03.2023  Олена Присяжнюк

Співпрацювала із Марічкою та Агенцією щодо здачі в оренду квартири - високопрофесійний сервіс 'під ключ': оперативно, якісно, прозоро! Максимальна кліієнтоорінтованість задля досягнення бажання клієнта, щиро вдячна за підтримку 24/7. Рекомендую для співпраці!

14.03.2023  Яна

Величезне дякуємо Безкостним Андрію та Діані! Професіонали своєї справи та дуже приємні люди. Завдяки їм вдалось швидко продати квартиру та придбати нове житло. Щиро рекомендуємо!

10.03.2023  Дар

Щиро здивована, що такі покупки як квартира можуть так легко і безтурботно відбуватися. Марічка АН Прометей просто чудо! Її професіоналізм допоміг зробити правильний вибір. Дуже вдячна за порядність, чуйність та індивідуальний підхід. Дуже задоволена та буду рекомендувати всім знайомим!)

06.03.2023  Оксана

Дякуємо агентству за допомогу у придбанні будинку мрії. Задоволені усім, пошуком, переглядом, оформленням документів. Усе було на найвищому рівні. Особлива подяка ріелтору Сліпенькій Наталії, директору Юлії та юристу Тетяні.

06.03.2023  Олександр

Дуже дякую Лукашенко Тетяні АН Прометей. Зробила свою роботу швидко якісно і з мінімальними затратами для нас, всім рекомендую

03.03.2023  Міла

Дякую велике Наталії, за підтримку і допомогу при продажі будинку, було багато проблематичних моментів які вона допомогла вирішити.Рекомендую агенство «Прометей» тут допоможуть і продати і купити☺

28.02.2023  Наталія

Після негативного досвіду спілкування з попереднім рієлтором (рік та три місяці цей рієлтор не зміг ні здати в оренду, ні продати моє приміщення, яке знаходилось у самому центрі Вінниці), я розмістила об'яву на olx. Завдяки цьому мені зателефонувала Катя Любименко і запропонувала свої послуги в якості рієлтора.Завдяки Каті менш ніж за місяць на моє приміщення вже знайшовся покупець. Крім того, дізнавшись про мої критерії, Катя підібрала мені на перегляд декілька квартир. Після першого ж перегляду я вже змогла вибрати собі нову квартиру. Всю підготовку до угод, юридичний та технічний супровід, оформлення завдатку Катя взяла на себе. Угоди уклали миттєво з різницею в два дні. Крім цього Катя записала мене заздалегідь в прозорий офіс, щоб в день угоди виписати попереднього власника і супроводжувала мене всюди і допомагала весь час.Ще Катя Любименко допомогла мені дооблаштувати нову квартиру: їздила по магазинах, отримувала та привозила на квартиру мої інтернет-замовлення. Менш ніж за тиждень Катя знайшла орендаря на мою квартиру.Рекомендую всім, кому потрібна допомога з питань нерухомості, що називається “від і до”, звертайтесь до найфаховішого рієлтора агенства “Прометей” КАТІ ЛЮБИМЕНКО.

27.02.2023  Людмила

Вдячна Катерині Білоус за квартиру нашої мрії! Дуже швидко знайшла нам саме те, що ми шукали! Знавець своєї справи! Бажаю успіхів та вдячних клієнтів!

26.02.2023  Наталія

Добрий день)Дуже вдячна Анні за швидку та продуктивну працю! Професіонал своєї справи!

24.02.2023  Ірина

Велике дякую за високий рівень професіоналізму, за легкі та швидкі угоди. Все на вищому рівні! Наш найкращий фахівець Лириса Савчук❤

23.02.2023  Юлія

Величезне дякую Безкостній Діані за допомогу у продажі будинку,дуже приємна та комунікабельна! Звернулась до неї по рекомендації знайомих і зараз сама всім рекомендую ! Діаночка Ви молодчинка,успіхів Вам у вашій праці 🫶

23.02.2023  Віктор

Вдячний Каті Любименко , ріелтору яка знає і розуміє свою справу ! Рекомендую як справжнього професіонала .

18.02.2023  Лена

Доброго дня, хочу залишити подяку Лукашенко Тетяні за оперативність та професіоналізм. Уточнила всі деталі і дані ділянки, на наступний день знайшла нам клієнта. Дуже задоволені, рекомендуємо!Хороший фахівець і приємна людина!

18.02.2023  Ярослав

Продавав квартиру з допомогою агенства Прометей. Ріелтор Марічка дуже професійно та якісно виконала всю роботу по допомозі в оформленні документів для продажу та у спілкуванні із представниками забудовника. Продаж відбувся навіть швидше ніж було заплановано. Дякую за плідну і якісну співпрацю

17.02.2023  Олександр

Я задоволений,що саме вибрав ж/к 'Родинний маєток'.Все оформлення зайняло мало часу і приємно було спілкуватися з працівниками цього комплексу.Особлива подяка Марічці і Михайлу. 17.01.2023 р.

16.02.2023  Сергій Балатюк

Велике дякую Ларисі за допомогу у продажі земельної ділянки ) команда справжні професіонали працюють блискавично швидко і без лишніх розмов!Мені сподобалось ! Буду звертатись ще не один раз і всім порекомендую)

16.02.2023  Софія

Велика подяка,Катерині Любименко за професійний підхід. Приємно мати справу з професіоналами своєї справи, дуже відповідальне ставлення до нас та врахування всіх наших побажать щодо квартири. Катя завжди була з нами на зв‘язку і в будь-яку хвилину готова була вирішити будь-які питання, допомогла при оформлені документів. А також щиро дякуємо, Вам за тактовність, приємне спілкування і особисті людські якості. Свою роботу зробили дуже оперативно і професіонально!Бажаємо компанії і власне Каті успіхів і процвітання!

15.02.2023  Бабій Валерій

Щиро вдячний агентству Прометей! Особливо Ларисі Григорівні! Завжди враховує усі побажання та знаходить оптимальний варіант. Рекомендую!!!

15.02.2023  Наталя

Хочу висловити подяку експерту з продажу Олександру Данильцю за швидку, сумлінну і професійну роботу з підбору необхідної нерухомості. Залишились задоволені! Рекомендуємо!

13.02.2023  Олег

Дякую за допомогу агентству Прометей, та окремо Андрію, швидко допоміг підібрати нерухомість, яка нам ідеально підходить за чіткими параметрами! Дуже дякую)

13.02.2023  Олег

Професійне агенство, послуги надають швидко та якісно, документальний супровід. Рекомендую!

12.02.2023  Олена

Щиро вдячна Катерині Любименко за високий професіоналізм, чуйність, індивідуальний підхід до клієнтів. Успіхів Вам та процвітання!!!


Залишити відгук

Введіть Ваше ім'я
Введіть текст відгуку


Замовити зворотній дзвінок