Відгуки про нас

18.01.2022  Сергій Васильович

Задоволений роботою даного агентства. Дякую Марічці за співпрацю! Рекомендую!

16.01.2022  Марина

На рахунок продажу квартир у м. Іллінці 'ЖК Комфорт'. Будівництво будинку заморожено, газ і світло не підключено! Власники квартир звертаються у всі інстанції для вирішення проблеми, а забудовник не іде на зустріч. Не рекомендую купувати квартиру і зв'язуватись з даним агентством!!!!!!

15.01.2022  Олег

Дякую за гарно виконану роботу, довірився і не пожалкував.

13.01.2022  Максим

Дякую за гарну роботу і допомогу у продажі квартири.

12.01.2022  Юрий Бевз

Выражаю благодарность Сергею Гуменюку за профессиональный подход к реализации специфический недвижимости, в результате позитивный имеем результат, рекомендую!!

12.01.2022  Николай Островский

Спасибо Сергею Гуменюку и агенству за прекрасно выполненную работу. Всё чётко и конкретно. Буду рекомендовать.

11.01.2022  Юрий Бевз

Выражаю огромную благодарность Сергею Гуменюку,его работе,терпеливости и комуникабельности. Профессионально подошёл к вопросу реализации специфический недвижимости, и в результате позитивный результат. Рекомендую !

11.01.2022  Людмила

Дякую рієлтору Сніжані за чудове відношення та гарну роботу! З нею було приємно співпрацювати.

09.01.2022  Антон

Купував квартиру, Інна допомогла мені зрозуміти, що саме буде для мене вигідніше, забезпечила юридичну перевірку документів, контролювала всі процеси продажу, які пройшли чітко та злагоджено. Рекомендую!

08.01.2022  Наталія

Дуже дякую Юрію Мельнику за допомогу в пошуку приміщення, швидкій і легкій комунікації! Обов’язково пораджу своїм знайомим!

07.01.2022  Олена

Вдячна компанії 'Прометей'. Дуже сильно задоволена, особливо хотілося б відмітити професіоналізм ріелтора Ірини Домбровської. Без тиску на нас і з розумінням підійшла до справи. У пріоритет поставила наші побажання і комфорт. Рекомендую😉 було дуже комфортно з Вами співпрацювати.

04.01.2022  Володимир

З поради свого товариша, звернувся в дане агенство по допомогу в купівлі квартири.Вся процедура пошуку і купівлі пройшла успішно та без всяких стресів.Тому вдячний Каті Білоус за гарну роботу!

04.01.2022  Людмила

По рекомендации друзей обратились за помощью к Екатерине Белоус в агенство недвижимости Прометей. Благодаря Кате встречаем Новый Год в новой квартире! Очень довольны сотрудничеством и полным сопровождением на всех этапах сделки. Рекомендую!!!

30.12.2021  Вікторія Підгородецька

Безмежно дякую, Олександру Данильцю за Ваш професіоналізм з великої букви. Ви не просто ріелтор Ви хороша людина, яка не просто «тулить» аби продати,(бо таких багато), а переймається кожним клієнтом, дійсно представляєте інтереси клієнта.Приємно було з Вами співпрацювати .Допомогли обрати саме те що потрібно,буду радити знайомим та друзям.Дякую 🤍

28.12.2021  Олександр

Высокопрофессиональная, оперативная, последовательная работа всего коллектива. Весь контракт, его нюансы, незаметные на первом этапе мелочи в работе находятся под постоянным контролем и решениями.

24.12.2021  Оксана Саєнчук

Лишаю свій відгук найкращому агенту АН 'Прометей' - Тетяні Лукашенко ! Після успішного завершення угоди залишились тільки позитивні враження про співпрацю , а саме кваліфіковані консультації із приводу продажу квартири, своєчасна та майже цілодобова допомога у вирішенні супутніх питань. Хочу подякувати Тетяні не тільки як високо кваліфікованому агенту, а й як просто надзвичайно чудовій Людині! Дякую! ) Бажаю вдалих та легких угод!.

23.12.2021  Олеся Корсанюк

Дуже вдячна за швидку та якісну роботу Діани Безкосної

17.12.2021  Андрій ТОВ

Дякуємо за професійну оперативну роботу колективу агентства, зокрема Сергію Гуменюку та Олександру Данильцю. Завдяки професійності цих фахівців за два тижні ми вирішили питання, котре не могли вирішити тривалий час. Щира вдячність і найкращі побажання!

16.12.2021  Андрій ТОВ

Дякуємо за професійну оперативну роботу колективу агентства, зокрема Сергію Гуменюку та Олександру Данильцю. Завдяки професійності цих фахівців за два тижні ми вирішили питання, котре не могли вирішити тривалий час. Щира вдячність і найкращі побажання!

16.12.2021  Андрій

Хочу подякувати Катерині Білоус, яка знайшла покупця на нашу квартиру менше, ніж за тиждень і за вищу вартість, ніж ми очікували. Повний супровід на всіх етапах: юридична консультація, новий техпаспорт, збір всіх довідок. Пунктуальна, кваліфікована, чесна, надійна. Та просто хороша людина!

15.12.2021  Аліна

Дякуємо, за чудову роботу, професійно та якісно надані послуги ріелтору Олександру. Приємно мати справу з такого рівня фахівцями. І окреме дякуємо за приємні подарунки. Процвітання вашому агенству!

04.12.2021  Альона

Ось тиждень назад виконали подвійну угоду, продали свою та купити нову квартиру. Що хочу сказати - що все було на вищому рівні! Інна за 1 день продала нам нашу квартиру!!!!! Ми реально були в шоці, вона порадила ціну яка нас влаштує та за яку ми зможемо продати досить швидко її, організувала інспектора ріа, загрузила фото та вела переговори з нашими потенційними покупцями!Далі була задача знайти нам квартиру і з цим також вона нам дуже допомогла!Подвійна угода - це ще той атракціон, але Інна все організувала та все узгодила з усіма сторонами та постійно вела переговори.Дуже вдячна за її роботу, тому сміло можу рекомендувати даного ріелтора)

25.11.2021  Віктор Ш.

Дуже задоволений роботою ріелтора Наталія!Професіонал своєї справи!Швидко, конкретно та професійно знайшла те, що мені потрібно. Чудове спілкування, щирість та великий запас досвіду та знань Наталії допомогли мені заощадити час, нерви та лишні витрати!Щиро їй вдячний!Всім рекомендую та сам також в майбутньому буду звертатись саме до неї!

29.10.2021  Оксана

Дуже вдячна за гарну роботу Олі Домбровській. Справжній професіонал своєї справи...

19.10.2021  Андрій

Я скептично ставився до роботи рієлторів та рієлторських агенцій. Більшість агенцій не витримували моїх простих запитань та викликали повну або часткову недовіру.Звернувся до АН Прометей з питанням купівлі конкретної нерухомості та був приємно здивований супроводом та розумінням клієнта. Прометей, як агенція свою роботу знає на відмінно. Від початку і до кінця я отримав всі відповіді на свої запитання. Все відбувалось прозоро, конструктивно і з розумінням справи. Огляд та перевірка об'єкту, попередній договір, домовленості по передачі майна, основний договір. Всі етапи були швидко та успішно пройдено за підтримки агенції.Окрему подяку висловлюю Фіщуку Дмитру! Конструктивний та відповідальний фахівець, який серйозно ставиться до роботи. Жодного запізнення та жодного питання яке залишилося б без відповіді + повна прозорість та розуміння всіх етапів угоди. Всі етапи співпраці були чіткі, виважені та успішні. Дякую за плідну співпрацю!


Залишити відгук

Введіть Ваше ім'я
Введіть текст відгуку


Замовити зворотній дзвінок