Відгуки про нас

08.08.2023  Поліна

Дякую за приємну співпрацю, все було швидко і оперативно, залишились найкращі враження. Рекомендую

07.08.2023  Наталія

Хочу подякувати агенству Прометей а саме Наталії Васалатій та її команді за допомогу у пошуку, оформленні документів,та покупці дачі. Допомогу з юристом .Рекомендую !!! В майбутньому буду звертатись до вас, Дякую Вам за допомогу !

06.08.2023  Дмитро

Вдячний ріелтору від АН Прометей - Марині Посесор, яка дуже професійно супроводжувала продаж квартири та покупку тауна, було дуже комфортно, легко, спокійно протягом всього часу цих 2-х операцій, все зробили швидко, так як планували, спілкувалися чесно, чітко та відчувався підхід до клієнта на високому рівні, однозначно рекомендую, так як я з сімєю дуже задоволений результатами, так тримати, успіхів у всіх подальших справах🇺🇦🇺🇦💪💪

06.08.2023  Тетяна

Користувалися послугами АН Прометей і залишилися задоволеними. Особливо хотілося подякувати рієлтору Венгер Миколі за співпрацю. Прислухався до всіх наших побажань та допоміг нам знайти саме те, що ми хотіли,завжди був на зв’язку, відповідально відноситься до своєї роботи.Людина, яка дійсно знайде відповідь на любі ваші запитання.Щиро рекомендую, не пожалкуєте !!! 😉

05.08.2023  Мамай Катерина

Робота була злагоджена, чітка і обгрунтована. Всі питання вирішувались коректно, чітко, без зволікань. Ріелтор, Цимбал Вадим, виявився дійсно тією людиною, яка насправді знаходиться на своєму місці: професійна, коректна, майстерна в переговорах, швидко реагує, добре орієнтується в ситуації на ринку та юридичних аспектах угоди, дуже приємна. Я дуже вдячна вашому агентству і, звичайно, буду радити вас своїм друзям і знайомим.

05.08.2023  Олена

Дуже вдячна АН Прометей, зокрема Мельник Оксані. Повний супровід у виборі і оформленні будинку зекономив багато часу і нерви)Оксана відповідала на всі питання, які в мене виникали в підготовці до покупки, врахувала всі обставини і максимально швидко зробила все , щоб ми в короткий термін придбали бажаний, довгоочікуваний будинок. Також дякую юристу Тетяні ,професіоналізм якої дав нам можливість не хвилюватися і не переживати за документи. Вона з першої зустрічі змогла чітко вияснити, які документи необхідно підготувати і взяла на себе підготовку до оформлення в нотаріуса.Я не помилилася з вибором агентства, і рада що мені пощастило зустріти таких професіоналів і чудових людей, як Оксана і Тетяна.

05.08.2023  Степан

Хочемо подякувати АН Прометей, а саме Миколі Венгер за співпрацю. Квартиру знайшли досить швидко. Був з нами постійно на зв’язку і оперативно виконував наші питання. Усе було на вищому рівні. Бажаю Вам успіхів у вашій справі)Рекомендую для співпраці!)

04.08.2023  Олександр

Дякую Четверук Валентині за свій професіоналізм. Була постійно на зв’язку. Допомогла швидко продати нашу квартиру і вирішити усі питання з документами та розібратися зі спірними моментами. Бажаю успіху!

02.08.2023  Любов

Співпрацею з агенством Прометей залишилися задоволені. Робота була чітка, швидка, професійна. Ріелтор Вадим Цимбал виявився не просто фахівцем своєї справи, а совісною, працелюбною людиною. Не зважаючи на свій досить таки молодий вік, Вадим проявив відповідальне ставлення до наших побажань та можливостей. Радимо такого ріелтора, тому що крім професійних якостей Вадим володіє ще й хорошими людськими якостями. Море позитиву від спілкування з такою Людиною. Рекомендуємо агенство Прометей та ріелтора Вадима Цимбала

31.07.2023  Ірина

Щиро дякую рієлтору, Роману Дорошенку за співпрацю. Робота була злагоджена, чітка і обгрунтована. Всі питання вирішувались коректно, чітко, без зволікань. Роман , виявився дійсно тією людиною, яка насправді знаходиться на своєму місці (згідно обійманої посади). Професіонал своєї справи, швидко реагує, добре орієнтується в ситуації на ринку та юридичних аспектах угоди, дуже приємний. Також хочу подякувати Савчук Ларисі. Це ті люди які з усмішкою зустрічають, та з усмішкою проводжають.

30.07.2023  Дмитро

Агенство надає усі види своєї допомоги, у будь-який час доби. Задоволений в повному обсязі, рекомендую

30.07.2023  Дмитро

Дякую за допомогу рієлтору Тетяні, професійний і кваліфікований спеціаліст, завжди готова допомогти в будь-який час доби.

29.07.2023  Василь

Вельми дякую за професійну роботу рієлтора Лукашенко Тетяни. Дуже вразила швидкість, з якою мені знайшли арендатора на квартиру, сервіс на висоті, рекомендую!

27.07.2023  Наталя

Дякую за допомогу рієлтору Тетяні, професійний і кваліфікований спеціаліст, завжди готова допомогти, на звʼязку навіть опівночі )

27.07.2023  Дмитро

Дякую АН Прометей за конструктивну співпрацю !!!Особлива подяка Анні Шемотюк та Ларисі Савчук за професійний та компетентний супровід на всіх етапах співпраці !!! Всім рекомендую АН Прометей !!!

26.07.2023  Дмитро

Дякую АН Прометей за конструктивну співпрацю !!!Особлива подяка Анні Шемотюк та Ларисі Савчук за професійний та компетентний супровід на всіх етапах співпраці !!! Всім рекомендую АН Прометей !!!

26.07.2023  Ольга

Щиро дякую найкращому Агенству Прометей за співпрацю! Ви дійсно професіонали, майстри своєї справи.Кожен повинен займатись своєю справою. Можу з впевненістю та вдячністю сказати що Ви знаєте свою справу та підтримуєте своїх клієнтів на кожному етапі продажу. Персонально вдячна Олександру Данильцю та Юлії Штойко❤ Дякую! З Вами надійно, безпечно та все відбувається швидко.РЕКОМЕНДУЮ!

25.07.2023  Тетяна Шпак

Доброго вечора.Хочу щиро подякувати Мендюковій Віті яка допомогла вибрати та придбати квартиру. Квартиру ми придбали гарну,простору у затишному мікрорайоні .Ми задоволені її роботою на всі 100%.Щиро вдячні за співпрацю!!!Бажаємо Мирного Неба та всього найкращого!!!

24.07.2023  Тамара

Хочемо подякувати агентству за професіоналів своєї справи, а саме в особах ріелтерів Альони та Богдана. Альона, особистість, яка своєю людяністю та компетентністю не залишить байдужим нікого !!! Рекомендуємо на всі 100 /.

24.07.2023  Андрій

Хочу подякувати ріелтору Альоні з агенства 'Прометей' за професіоналізм, щирість,оперативність, хороше пояснення всіх нюансів, допомогу в пошуку та оформленні! РЕКОМЕНДУЮ, не пошкодуєте!!!

24.07.2023  Тетяна

Щиро дякуємо за гарну роботу Роману Дорошенку, фахівець своєї справи, добра, відповідальна та терпляча людина. З великим захопленням залишаю свій позитивний відгук. Адже всі наші інтереси були враховані. ДЯКУЄМО!!!!!! Вдячних клієнтів.

23.07.2023  Каріна

Благій Валерія справжній спеціаліст свого діла, допомогла швидко знайти чудову квартиру згідно всіх моїх критеріїв.

23.07.2023  Руслан

Ріелтор Паюк Ольга залишила дуже приємні враження після співпраці з нею. Дуже професійний ріелтор! Вдячний за швидку роботу та розуміння потреби клієнта.

21.07.2023  Римма

Хочу висловити подяку Тетяні Володимирівні Лукашенко за виконану роботу: оформлення угоди пройшло організовано, грамотно, оперативно та успішно.Вона корректно та тактовно спілкувалася зі мною, терпляче та з повагою прислухалася до моїх особистих побажань і їх професійно виконала.Дякую за увагу до кожного прохання. Бажаю Вам міцного здоров'я, МИРУ і хороших клієнтів. В майбутньому буду знати куди звертатися и буду радити Вас та Ваше агентство друзям та знайомим.

21.07.2023  Наталія

Дякую агенству за якісну роботу. Особливо хочу подякувати ріелтору Андрію - це справжній професіонал. Він не лише виконував добре свою роботу, а і завжди був вічливим і терпеливим, що дуже важливо. Хочеться побажати вашій команді розвитку і багато клієнтів!!!!


Залишити відгук

Введіть Ваше ім'я
Введіть текст відгуку


Замовити зворотній дзвінок