Відгуки про нас

03.07.2022  Екатерина

Дякую за швидку допомогу в пошуку квартири ! Підібрали за бюджетом і з кращими умовами ! Дуже задоволена ) Дякую

03.07.2022  Максим

Дуже ввічлива ріелтор Діана, яка проводила угоду. Врахувала всі дрібниці, по договору все пояснила нам та квартиродавцям, все було зроблено професійно та без зайвих затримок.

02.07.2022  Олександр

Велике спасибі Діані Безкостній за роботу й допомогу у виборі житла. Особливо за терпіння)

02.07.2022  Ольга

Дякую ріелтору Діані за співпрацю. Я залишилась задоволена її роботою. Дуже приємна людина і професіонал свого діла.

16.06.2022  Кирилл

Огромное спасибо Любименко Екатерине. Отзывчивая, коммуникабельная и профессионал с большой буквы! Максимально быстро помогла с поиском необходимого жилья.

12.06.2022  Юлия

Огромное спасибо компании Прометей и лично риэлтору Любименко Екатерине, за профессионализм, индивидуальный подход к нам. Очень восхитили личные качества Екатерины , легкая коммуникация с клиентами , пунктуальность, высокий профессионализм, позитивная и отзывчивая . Рекомендую компанию Прометей и лично Любименко Екатерину . С уважением.

26.05.2022  Ірина

Хочу подякувати,Інні за допомогу у підборі оренди квартири!Робота була виконана професійно,чітко,оперативно та терпляче)! Рекомендую Інну,як відповідального,компетентного та порядного рієлтора!!!

02.05.2022  Денис

Зі всією відповідальністю, хочу відмітити найвищій рівень експерта і професіонала - Катю Білоус. Надійний ріелтор і просто приємна людина. Катя, це професіонал якому можна довіряти, яка допоможе, порадить і пояснить, якщо ви потребує. Рекомендую!

09.02.2022  Ліна

Вдячна компанії « Прометей» за відмінну роботу. Особливо хочу висловити подяку ріелтору Андрію, який незважаючи на всі першкоди в об‘єкті, зробив свою роботу на відмінно. Позитивний, комунікабельний, професіонал своєї справи, зумів зробити неможливе за короткий термін. Всі побажання були враховані. Обов‘язково звернусь ще раз!!!! Дякую, Андрій Устінов!

06.02.2022  Оксана

Дуже вдячна компанії Прометей а особливо реєлтору Лукашенко Тетяні за професіональний підхід до справи. Приємно було співпрацювати. Надалі буду рекомендувати всім своїм знайомим

04.02.2022  Людмила

Вдячні агенству 'Прометей' за чудову і професійну роботу, зокрема рієлтору Миколі Венгеру за якісно надані ним послуги. Завдячуючи його високому професійному рівню та кваліфікації ми оперативно вирішили свої питання. Щиро вдячні за співпрацю, дякуємо за приємні подарунки і рекомендуємого даного рієлтора!

03.02.2022  Ірина

Співпрацювала з Едуардом. Шукала квартиру для покупки. Усі етапи від перегляду до угоди пройшли добре. Можу щиро рекомендувати)

30.01.2022  Євген

Хочу виразити слова вдячності ріелтору Біолоус Катерині за професіоналізм і досвід стосовно продажу нашої квартири. Все було швидко, надійно, порядно. Без зайвих клопотів. Завжди на зв‘язку. Дві сторони угоди залишились задоволені. Дякуємо! Будемо вас рекомендувати та при нагоді знову звернемось до Вас)

29.01.2022  Владислав

Хочу поблагодарить агентство 'Прометей' за быструю продажу комнаты,отдельное огромнейшее спасибо риэлтору - Ирине Домбровской за её профессионализм и правильный подход к клиенту.

27.01.2022  Влад

Спасибо агентству 'Прометей' за продажу комнаты,а конкретно Ирине Домбровской за её профессионализм и хорошее отношению к клиенту!очень довольный (советую)

18.01.2022  Сергій Васильович

Задоволений роботою даного агентства. Дякую Марічці за співпрацю! Рекомендую!

16.01.2022  Марина

На рахунок продажу квартир у м. Іллінці 'ЖК Комфорт'. Будівництво будинку заморожено, газ і світло не підключено! Власники квартир звертаються у всі інстанції для вирішення проблеми, а забудовник не іде на зустріч. Не рекомендую купувати квартиру і зв'язуватись з даним агентством!!!!!!

15.01.2022  Олег

Дякую за гарно виконану роботу, довірився і не пожалкував.

13.01.2022  Максим

Дякую за гарну роботу і допомогу у продажі квартири.

12.01.2022  Юрий Бевз

Выражаю благодарность Сергею Гуменюку за профессиональный подход к реализации специфический недвижимости, в результате позитивный имеем результат, рекомендую!!

12.01.2022  Николай Островский

Спасибо Сергею Гуменюку и агенству за прекрасно выполненную работу. Всё чётко и конкретно. Буду рекомендовать.

11.01.2022  Юрий Бевз

Выражаю огромную благодарность Сергею Гуменюку,его работе,терпеливости и комуникабельности. Профессионально подошёл к вопросу реализации специфический недвижимости, и в результате позитивный результат. Рекомендую !

11.01.2022  Людмила

Дякую рієлтору Сніжані за чудове відношення та гарну роботу! З нею було приємно співпрацювати.

09.01.2022  Антон

Купував квартиру, Інна допомогла мені зрозуміти, що саме буде для мене вигідніше, забезпечила юридичну перевірку документів, контролювала всі процеси продажу, які пройшли чітко та злагоджено. Рекомендую!

08.01.2022  Наталія

Дуже дякую Юрію Мельнику за допомогу в пошуку приміщення, швидкій і легкій комунікації! Обов’язково пораджу своїм знайомим!


Залишити відгук

Введіть Ваше ім'я
Введіть текст відгуку


Замовити зворотній дзвінок