Лариса Савчук

Керівник відділу продажів


26.07.2023  Дмитро

Дякую АН Прометей за конструктивну співпрацю !!!Особлива подяка Анні Шемотюк та Ларисі Савчук за професійний та компетентний супровід на всіх етапах співпраці !!! Всім рекомендую АН Прометей !!!

12.06.2023  Алла

Хочу подякувати Агенству Нерухомості- ПрометейЗокрема її працівникам -Анні та Ларисі🙏🙏🙏В житті кожного з нас - є моменти коли починаєш вирішувати якісь справи , і виникають якісь непорозуміння і т дУ нашому випадку- це були справжні фахівці своєї справи 💪💪💪З першої хвилини знайомства, ми видихнули з неймовірним полегшенням 🙌Усе вирішувалось чітко , бистро.З повним розумінням наших побажань 🙏Мали досвід співпраці з багатьма АгенствамиАле професіоналізм вашої команди- вразив💪Наша співпраця- це була якась дуже приємна подорож 🌞На протязі усього спілкування- не покидало відчуття Ніби ми усі велика родина 🙌 Це особливо цінується У такий непростий час.Дякую ще раз вам - Анна ❤Лариса❤Благополуччя і процвітання- усій вашій команді 💪Мирного неба над усіма нами 🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🙏🙏🙏🙏

11.06.2023  Алла

Доброго дня 🌞 Хочу подякувати Агенству Нерухомості- Прометей🙌 За професіоналізм ваших співробітників 🙏Зокрема хочу виділити роботу- Лариси і Анни❤❤❤ Це той рідкісний випадок коли тебе чують, розуміють- з перших хвилин. Швидко. Грамотно. Професійно💪 Дуже вам вдячні🙏🙏🙏

24.02.2023  Ірина

Велике дякую за високий рівень професіоналізму, за легкі та швидкі угоди. Все на вищому рівні! Наш найкращий фахівець Лириса Савчук❤

16.02.2023  Сергій Балатюк

Велике дякую Ларисі за допомогу у продажі земельної ділянки ) команда справжні професіонали працюють блискавично швидко і без лишніх розмов!Мені сподобалось ! Буду звертатись ще не один раз і всім порекомендую)

15.02.2023  Бабій Валерій

Щиро вдячний агентству Прометей! Особливо Ларисі Григорівні! Завжди враховує усі побажання та знаходить оптимальний варіант. Рекомендую!!!

30.12.2022  Григорій

Добрий день.З наступающим Новим роком та Різдвом Хрестовим!!!Хочу виразити вдячність ріелтеру Савчук Ларисі за її професіоналізм.З її легкої руки все продається швидко та купляється дешево.Вона уважно перевіряє та готовить документи.Не залишає клієнтів без уваги. Але це не головне.А головне тільки те що з нею мені щастить усе продати та купити.Вдалої роботи в 2023році та перемоги України!!!

28.12.2022  Елена

Мы остались очень довольны сотрудничеством с вашим агентством и это благодаря риeлтору Ларисе. Благодаря ей мы посетили и посмотрели много объектов, что позволило нам сделать правильный выбор. Все было профессионально, сопровождение на протяжении всей сделки, помощь по любому вопросу. Спасибо вам и вашим сотрудникам!


Залишити відгук

Введіть Ваше ім'я
Введіть текст відгукуЗамовити зворотній дзвінок