Головна >> Новобудови >> ЖК Greenville на Печерську

ЖК Greenville на Печерську

ЖК Greenville на Печерську фото
Унікальний проект, який дарує своїм мешканцям ідеальне життя в центрі міста
Greenville на Печерську - це житловий комплекс майбутнього, який розташувався в престижному Печерському районі Києва і відповідає усім вимогам комфортного життя у столиці.Побудований з екологічно чистих матеріалів, це житловий комплекс для тих, хто дбає про навколишнє середовище, а отже й про себе.
Greenville на Печерську - це уособлення справжнього бізнес-класу з продуманими навіть до найменьших деталей архітектурою, локацією та інфраструктурою.

Закрита територія вашого затишку
Коли ритм насичених буднів набирає шалених обертів, є місця, де хочеться забути надмірну важливість речей та відчути комфорт та затишок.
Тому у Greenville на Печерську ми створили закритий простір для вашого життя та відпочинку.
Це оазис гармонії в мегаполісі, який надихає силами та енергією для пошуку нових ідей та горизонтів.
Тут, на закритій території у понад пів гектара, з концепцією двір без машин, розкинулись зелені паркові алеї та зони для вашого відпочинку.

Комфортне дозвілля для всієї родини
Greenville на Печерську забезпечує щасливе дитинство для кожного маленького мешканця. Тут розташувались власний дитячий садочок, ігрові майданчики для активного розвитку та дозвілля.
Два спортивні майданчики для ігор з волейболу, баскетболу та футболу стануть у нагоді як дітям, так і дорослим.
Власний фітнес-центр тільки для мешканців комплексу допоможе почуватися здоровими та готовими до нових звершень.

Безпека та консьєрж-сервіс
Свобода та комфорт, безпека та недоторканність приватного життя - це пріорітетні фактори при виборі нерухомості бізнес-класу.
У Greenville на Печерську передбачено централізовану систему контролю доступу, охорону та консьєрж-сервіс 24/7, зовнішні та внутрішні камери відеоспостереження, що забеспечуватимуть покриття усієї території комплексу: сходових кліток, холів, прибудинкової території.
Greenville має успішний досвід обслуговування своїх житлових комплексів, який дозволяє сьогодні запропонувати вам свій високий рівень сервісу у ЖК Greenville на Печерську.

Ергономічне планування для кожного
У житловому комплексі передбачено більше 50 типів планувань квартир для вибору за індивідуальними побажаннями кожного власника.
Архітектурна композиція квартири створена спеціально таким чином, щоб майбутні мешканці могли легко змінити розташування міжкімнатних стін та самостійно зонувати свій простір для життя.
Будинок
Поверховість - 11-25Кількість будинків - 3Стіни - керамоблокУтеплення - базальтова вата
Прибудинкова територія
Паркінг стоянка, наземний багаторівневий, підземнийЗакрита територія від авто та сторонніх

Об'єкти в цьому ЖК

Ціна: 125 000 $
Кімнат: 1
Площа: 47 / 16 / 19 м2
Поверх: 4 / 12
Ціна: 2 900 000 грн.
Кімнат: 2
Площа: 53 / - / 20 м2
Поверх: 17 / 25

Об'єкт на карті

Замовити зворотній дзвінок