Головна >> Наші спеціалісти >> Богдан Гуменюк

Богдан Гуменюк

Експерт з продажу житлової нерухомості

Відгуки клієнтів

21.10.2020  Володимир

Агенство надає послуги професійно та якісно, працював з Гуменюком Богданом, який надавав послуги в придбані житла, супроводжував увесь час до його оформлення. На основі особистиго досвіду, за особистісні якості, комунікативність, професіоналізм, раджу вам Богдана, як ріелтора зі знанням справи. Для вас буде гарантовано кращий варіант житла на вигідних умовах. Спеціаліст, який віддається роботі і в неробочий час. Це дозволить зекономити вам час і гроші.

20.10.2020  Юрій

Хочу подякувати Гуменюку Богдану за надання професійних послух, а саме в придбані житла. З чистою совістю і дуже задоволеним особистим досвідом раджу вам Богдана. Він знайде для вас кращий варіант квартири. Якщо потрібно домовиться про вигідні умови згоди. Людина віддається роботі на всі 100% . Зекономить вам ваш час і нерви.

20.10.2020  Бабич Инна

Хочу поблагодарить агентство 'Прометей' за профессиональную и качественную работу на рынке недвижимости. Особую благодарность хочется выразить риелтору Богдану Гуменюку за качественные и профессиональные консультационные и технические услуги по оформлению недвижимости. За доброжелательность, профессионализм и качество! Успехов и процветания агентству и его классным специалистам. Спасибо за работу! С вами было приятно работать!

Продаж квартир

Продаж офісів

Ціна: 80 000 $
Тип: торгово-офісний центр
Площа: 27 м2
Кабінетів: 1
Поверх: 1 / 5

Продаж земельних ділянок

Оренда комерційної нерухомості

Ціна: 31 000 грн.
Тип: кафе, бар, ресторан
Площа: 58 м2
Поверх: 1 / 5


Замовити зворотній дзвінок