Продаж тваринницької ферми, розрахованої на 250 голів великої худоби.  (№ 2489763)

Ціна: 620 000 $

Продаж тваринницької ферми, розрахованої на 250 голів великої худоби. фото 1

Характеристики

Ціна: 620 000 $
Тип: інше
Поверх: 1 / 1
Площа: 3800 м2
Ділянка: 250 сот
Кількість приміщень:
Корисна площа:
Додатково: окремий вхід

Адреса: Вінницька, Вінницький, Мизяківські Хутори, Фрунзе, 7 М

Продаж тваринницької ферми, розрахованої на 250 голів великої худоби.
Територія ферми займає 2,5 га, призначення земельної ділянки - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Вся територія огороджена новим парканом, встановлені ворота.
Чудова локація. Ферма знаходиться в населеному пункті за 14 км. від м.Вінниці. До ферми проходить хороша асфальтована дорога. На території розміщені: нова вигрібна яма, нова свердловина (75м.), підключена електрика. Газ проходить поруч, є можливість підключення. Повністю замінений та утеплений дах.
Будівлі цегляні, залізнобетонне перекриття (без дерев'яних конструкцій), в хорошому стані. Ферма складається з двох корпусів, з'єднаних між собою коридором.
В чотирьохрядному корівнику (1632 м2) тривають ремонтні роботи. Будівля поштукатурена зовні та в середині, встановлені металопластикові вікна, встановлені ворота, зроблена розводка води та електрики. Закінчений ремонт кухні, сан. вузла та кімнати відпочинку для персоналу, меблі, техніка, душова кабінка. Встановлений твердопаливний котел та бойлер.
Побутовий корпус (2113 м2) потребує ремонтних робіт, але не повної реконструкціїї. Фундамент та стіни капітальні без тріщин та значних пошкоджень Замінений та утеплений дах.
Площа забудови дозволяє оздобити приміщення для переробки сировини, включаючи різноманітні молочні продукти.
Запрошую до перегляду.

Об'єкт на карті

Замовити зворотній дзвінок