Відгуки про нас

28.11.2020  Аліса

Щиро вдячна за професійну роботу і індивідуальний підхід до кодного об’єкта нерухомості , спеціалісту Миколаю !!!!! Купуємо з його допомогою вже не першу квартиру і завжди задоволені виконаною роботою та наданими послугами агенства Прометей!!!! Дякую за вашу роботу і приємний сюрприз , який дарує агенство після оформлення об’єкта !!!! Завжди залишаємося задоволені , приємно мати справу з таким агентством і Миколаєм!!!

07.11.2020  Наталя

Щиро дякуємо Білоус Катерині за допомогу у продажі нерухомості. Катерина дійсно професіонал своєї справи! Все було зроблено дуже швидко та виправдано всі наші очікування. З задоволенням буду рекомендувати Катерину як самого класного ріелтора. Агентству 'Прометей' лайк!!!!!

21.10.2020  Володимир

Агенство надає послуги професійно та якісно, працював з Гуменюком Богданом, який надавав послуги в придбані житла, супроводжував увесь час до його оформлення. На основі особистиго досвіду, за особистісні якості, комунікативність, професіоналізм, раджу вам Богдана, як ріелтора зі знанням справи. Для вас буде гарантовано кращий варіант житла на вигідних умовах. Спеціаліст, який віддається роботі і в неробочий час. Це дозволить зекономити вам час і гроші.

21.10.2020  Анна

Отзыв скорее о работе риэлтора Алёны. Прекрасный специалист. Все непонятные нам вопросы решила и выполнила как этого требует закон. Нюансы с продавцами и оформлением решала сама. От нас во всей истории требовалось присутствие. Остальное решалось по телефону больше в формате «старые знакомые». Это очень приятно. Работать в таком режиме с таким специалистом одно удовольствие!!! Если будет необходимость - только к Алёне. Благодарю компанию «Прометей» за отличную работу в поиске новой квартиры, куплена новая квартира в желаемом районе по желаемой цене. Обязательно будем рекомендовать компанию «Прометей» своим знакомым.

20.10.2020  Юрій

Хочу подякувати Гуменюку Богдану за надання професійних послух, а саме в придбані житла. З чистою совістю і дуже задоволеним особистим досвідом раджу вам Богдана. Він знайде для вас кращий варіант квартири. Якщо потрібно домовиться про вигідні умови згоди. Людина віддається роботі на всі 100% . Зекономить вам ваш час і нерви.

20.10.2020  Бабич Инна

Хочу поблагодарить агентство 'Прометей' за профессиональную и качественную работу на рынке недвижимости. Особую благодарность хочется выразить риелтору Богдану Гуменюку за качественные и профессиональные консультационные и технические услуги по оформлению недвижимости. За доброжелательность, профессионализм и качество! Успехов и процветания агентству и его классным специалистам. Спасибо за работу! С вами было приятно работать!

17.10.2020  Людмила

Дякую Тетяні за чудову роботу та гарне відношення! Успіхів і процвітання агентству😊

16.10.2020  Анна

Дякуємо агенству, сподобалось співпрацювати з ріелтером Альоною, професійно надані послуги! Успіху та процвітання!

03.10.2020  Сергій

Дякуємо Світлані за якісно надані послуги рієлтора)

03.10.2020  Дарина

Відношення до клієнта та професіоналізм на вищому рівні

02.10.2020  Владислав

Спасибо риэлтору Екатерине, за качественный подход к делу. Продажа прошла очень быстро, все вопросы решались без особых проблем. Остался доволен и рекомендую услуги агентства.

02.10.2020  Плакида Наталія

Вдячна агенції ' Прометей' в особі Трофимишиної Світлани, за якісний супровід , як покупця так і продавця , в продажу комерційної нерухомості!!! В данному випадку, була повна інформованості , що до кожного показу приміщення. За рахунок чого і отримано бажаний результат!!!. Дякую вам!.

24.09.2020  Наталія

Дякуємо АН 'Поометей'за допомогу у придбанні житла, за професіоналізм та швидке оформлення усіх документів. А ріелтор Катерина Білоус дійсно є спеціаліст своєї галузі, компетентна, добросовісна та має індивідуальний підхід до клієнтів.

08.09.2020  Ірина

Хочу подякувати ріелтору Миколі Венгеру. З його допомогою ми швидко продали квартиру. Протягом продажу була впевненість, що не помилились з вибором агентства. Микола приємний в спілкуванні, компетентний, всі питання вирішувалися оперативно і якісно. Ще раз велике дякую

07.09.2020  Олександр.

Дуже дякую за шаидкий тра професійний підхід коллективу агентства у своїй справі та свому персональному агенту Леоніду у пошуку та купівлі квартири.

13.08.2020  Роман

Допомогли скласти гідну ціну продажу, і навіть в деяких моментах виступили як посередники в спірних моментах між двома власниками
Ріелтор: Микола Венгер

15.07.2020  Сергій

Найкращий РІЕЛТОР Катя Білоус! Не перший раз звертаюсь, і завжди отримую якісні, швидкі та гарні рекомендації та допомогу. Пропонує дійсно те, що бажаю, а не будь-що. Рекомендую всім своїм друзям та знайомим! Справжній ПРОФЕСІОНАЛ!!!!

15.07.2020  Сергій

Найкращий Ріелтор Катя Білоус!. Не перший раз допомагає мені з нерухомістю. Завжди все чітко, швидко і якісно. Результатом дуже задоволений! Рекомендую всім своїм друзям та знайомим. Справжній ПРОФЕСІОНАЛ!!!!

03.05.2020  Сергій

Дякую за відстоювання моїх інтересів та індивідуальний підхід до кожної справи.Рекомендую як фахівця

03.05.2020  Сергей

Хочу поблагодарить компанию за ихнюю профессионально и качественно выполненную роботу.Провел 4 сделки благодаря индивидуальному подходу сотрудников к клиенту.Все сделки проводил с Устиновым Андреем,спасибо тебе.Я доволен.

10.04.2020  Світлана

Дуже задоволена співпрацею з цим агентством. Я з батьками шукали квартиру у лютому місяці 2020 року та потрапили на це агентство. До того як знайшла це агентство шукала тижня три квартиру і все не те, й трішки обманюють. Квартиру знайшла нам Олена дуже швидко, десь з другого перегляду ми визначилися, а також швидко переїхали. Дуже вдячна Олені за допомогу в перевезенні речей. Також при купівлі нам допомагали Наталя рієлтор та Анатолій. Дуже приємні та відповідальні люди. Агентство рекомендую!

03.04.2020  Лідія

Завдяки Вашому агентству, в особі директора Олександра Юрійовича два роки тому, ми придбали ту нерухомість, якою дуже залишилися задоволені. Тому коли знову довелося звернутися в агентство, вибір був очевидний! В цьому році нам пощастило співпрацювати з фахівцем з нерухомості Ольгою Домбровською. За короткий час їй вдалося зрозуміти наші побажання і знайти саме те, що ми хотіли. Дуже грамотний, досвідчений і відповідальний ріелтор. Було видно, що вона щиро хоче нам допомогти. Дуже доброзичлива, комунікабельна і витримана. Велике спасибі за співпрацю! Вкотре переконуємося в професійності всієї Вашої команди!

19.03.2020  Ірина Ваколюк

Дякую Катерині Білоус та команді агентства 'Прометей' за допомогу у придбанні квартири, мені було приємно із вами працювати. Успіхів Вам.

05.03.2020  Вікторія

Дякуємо агенству Прометей, а зокрема Катерині Білоус за професіоналізм у ріелторській роботі та чудове відношення з індивідуальним підходом.З вашою допомогою на одну поставлену ціль стало менше!) Дякуємо! Рекомендуємо!

11.02.2020  Артем

Аферисты! Воруют чужие фотографии!Выставляют чужие объекты без разрешения!Занижают цену!Если обманом заманивают клиентов, то подумайте хорошенько, прежде чем работать с этими 'СЕРТИФИЦИРОВАННЫМИ'

Агентство нерухомості «Прометей»

Артем, дякуємо за Вашу критику, завдяки Вашим зауваженням ми зможемо покращити свою роботу! Однозначно слово 'аферисти' в Вашому повідомленні зайве, наша компанія 5 років на Вінницькому ринку, за цей короткий час ми маємо сотні людей, задоволених нашою роботою, та звичайно в нас бувають і помилки, без яких ми не змогли б швидко розвиватися. Візьмемо всі Ваші зауваження в роботу, та проконтролюємо якість роботи наших працівників! А стосовно того, з якою ріелторською компанією працювати, кожен вибирає сам, ми поважаємо наших колег з інших компаній, завдяки щільній конкуренції розвивається цивілізований ринок нерухомості в нашій країні. Ми постійно розвиваємося і завжди працюємо над собою.


Залишити відгук

Введіть Ваше ім'я
Введіть текст відгуку