Відгуки про нас

17.02.2021  Альона

Дякую агенству нерухомості 'Прометей', а особливо Катерині Любименко за швидку допомогу та приємне спілкування. Всім раджу скористатися їхніми послугами, Ви молодці!!!

17.02.2021  Олександра

Дякуємо Тетяні Демитор за допомогу у придбанні житла. Дуже приємна людина та кваліфікований ріелтор! Надалі будемо звертатись саме до неї. Успіхів і процвітання Вам!!!

17.02.2021  Олександр

Дуже задоволені даним агенством,швидко знайшли і оформили потрібну нам квартиру.Наш ріелтор Таня дуже допомогла,обслуговування і людський фактор на висоті.

16.02.2021  Віктор

Дякуємо Тетяні Демитор, за допомогу у покупці квартири.Її послугами, залишилися дуже задоволені та вдячні. Успіхів Вам у роботі.

12.02.2021  Алла

Огромное спасибо агентству Прометей.! А в особенности Юрию Мельнику за его квалифицированную помощь и человеческий подход. В агентство обратилась впервые у меня исключительно позитивные впечатления. Побольше Вам таких сотрудников . Агенству удачи и процветания.

09.02.2021  Сергій Кравець

Щиро дякую агенству Прометей в допомозі продажу житла і придбанні нового, особливо хочу відзначити ріелтора Білоус Катерину за виконану роботу на високому професійному рівні.

06.02.2021  06.02.2021 Михайло

Дякуємо АН ' Прометей' за хорошу роботу, а особливо Анастасії Станіславенко за хорошу професійну роботу в придбанні житла.

05.02.2021  5 02 2021 Михайло

Дякую АН ' Прометей' особливо Анастасії Станіславенко за її професійно виконану роботу в придбанні житла. Агентству ' Прометей' подальшого процвітання.

29.01.2021  Костянтин

Рекомендую всім агентство 'ПРОМЕТЕЙ 'та СВІТЛАНІУ як ріелтора. Чесна, комунікабельна . Я мав з цією агенцією справу і дуже задоволений як в фахівцях своєї справи!! Так і в людяності!!! Як що що... То тільки з вами буду співпрацювати! Перша порядна агенція! З усіх, яких я тільки був. Процвітання Вам бажаю!!

14.01.2021  Наталія

Хочемо висловити велику подяку АН,,Прометей,, ріелторам Ковальчук Марічці та Домбровській Олі за професійний підхід при продажу нашої квартири!!!Від моменту встановлення ціни і до самого підписання договору продажу,ми весь час були під надійним супровідом цих чудових дівчат-професіоналів.Окрема подяка директору АН,,Прометей,, Штойко Юлії!!!Тепер всім нашим знайомим будемо рекомендувати ваше агенство за індивідуальний підхід, за оперативну роботу і просто за людянність!Дякуємо Вам!Бажаємо подальшого процвітання і розвитку вашому агенству на ринках нерухомості Вінничини та України!

11.01.2021  Олександр

Хочу подякувати Катерині, дуже сподобалось із нею працювати, компетентний і комунікабельний спеціаліст. Купували квартиру, Катерина вирішувала всі питання які виникли. Раджу всім її як справжнього професіонала своєї справи.

30.12.2020  Алексей

Спасибо за работу, особенно Леониду!

01.12.2020  Аліса

Дякую Вам!!

28.11.2020  Аліса

Щиро вдячна за професійну роботу і індивідуальний підхід до кодного об’єкта нерухомості , спеціалісту Миколаю !!!!! Купуємо з його допомогою вже не першу квартиру і завжди задоволені виконаною роботою та наданими послугами агенства Прометей!!!! Дякую за вашу роботу і приємний сюрприз , який дарує агенство після оформлення об’єкта !!!! Завжди залишаємося задоволені , приємно мати справу з таким агентством і Миколаєм!!!

07.11.2020  Наталя

Щиро дякуємо Білоус Катерині за допомогу у продажі нерухомості. Катерина дійсно професіонал своєї справи! Все було зроблено дуже швидко та виправдано всі наші очікування. З задоволенням буду рекомендувати Катерину як самого класного ріелтора. Агентству 'Прометей' лайк!!!!!

21.10.2020  Володимир

Агенство надає послуги професійно та якісно, працював з Гуменюком Богданом, який надавав послуги в придбані житла, супроводжував увесь час до його оформлення. На основі особистиго досвіду, за особистісні якості, комунікативність, професіоналізм, раджу вам Богдана, як ріелтора зі знанням справи. Для вас буде гарантовано кращий варіант житла на вигідних умовах. Спеціаліст, який віддається роботі і в неробочий час. Це дозволить зекономити вам час і гроші.

21.10.2020  Анна

Отзыв скорее о работе риэлтора Алёны. Прекрасный специалист. Все непонятные нам вопросы решила и выполнила как этого требует закон. Нюансы с продавцами и оформлением решала сама. От нас во всей истории требовалось присутствие. Остальное решалось по телефону больше в формате «старые знакомые». Это очень приятно. Работать в таком режиме с таким специалистом одно удовольствие!!! Если будет необходимость - только к Алёне. Благодарю компанию «Прометей» за отличную работу в поиске новой квартиры, куплена новая квартира в желаемом районе по желаемой цене. Обязательно будем рекомендовать компанию «Прометей» своим знакомым.

20.10.2020  Юрій

Хочу подякувати Гуменюку Богдану за надання професійних послух, а саме в придбані житла. З чистою совістю і дуже задоволеним особистим досвідом раджу вам Богдана. Він знайде для вас кращий варіант квартири. Якщо потрібно домовиться про вигідні умови згоди. Людина віддається роботі на всі 100% . Зекономить вам ваш час і нерви.

20.10.2020  Бабич Инна

Хочу поблагодарить агентство 'Прометей' за профессиональную и качественную работу на рынке недвижимости. Особую благодарность хочется выразить риелтору Богдану Гуменюку за качественные и профессиональные консультационные и технические услуги по оформлению недвижимости. За доброжелательность, профессионализм и качество! Успехов и процветания агентству и его классным специалистам. Спасибо за работу! С вами было приятно работать!

17.10.2020  Людмила

Дякую Тетяні за чудову роботу та гарне відношення! Успіхів і процвітання агентству😊

16.10.2020  Анна

Дякуємо агенству, сподобалось співпрацювати з ріелтером Альоною, професійно надані послуги! Успіху та процвітання!

03.10.2020  Сергій

Дякуємо Світлані за якісно надані послуги рієлтора)

03.10.2020  Дарина

Відношення до клієнта та професіоналізм на вищому рівні

02.10.2020  Владислав

Спасибо риэлтору Екатерине, за качественный подход к делу. Продажа прошла очень быстро, все вопросы решались без особых проблем. Остался доволен и рекомендую услуги агентства.

02.10.2020  Плакида Наталія

Вдячна агенції ' Прометей' в особі Трофимишиної Світлани, за якісний супровід , як покупця так і продавця , в продажу комерційної нерухомості!!! В данному випадку, була повна інформованості , що до кожного показу приміщення. За рахунок чого і отримано бажаний результат!!!. Дякую вам!.


Залишити відгук

Введіть Ваше ім'я
Введіть текст відгуку